Úvod Aktuality Zadebnite okná a dvere, Zombie walk prichádza

Zadebnite okná a dvere, Zombie walk prichádza

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mládežnícky parlament Piešťany pripravil na sobotu 1. augusta netradičné podujatie, takzvaný Zombie walk. Pochod živých- mŕtvych organizujú nadšenci filmov žánru zombie po celom svete a ich hlavnou náplňou je skupinová zábava 원펀맨 2기 5화 다운로드. Slabšie povahy by si mali dať na sprievod pozor a radšej sa zadebniť doma. Účastníci bývajú totiž často desivo zamaskovaní, vydávajú podivné zvuky, majú na sebe dotrhané oblečenie, pôsobia akoby boli vážne zranení a určite bude k videniu aj falošná krv 총몽 애장판 다운로드. S pochodom by mali počítať aj rodičia, aby ich deti neboli zbytočne traumatizované.

Samotný pochod začne o 16:30 pri kine Fontána a sprievod nemŕtvych poputuje pomalým krokom po pešej zóne Three Kingdoms 2. Zombie filmy sú subžánrom hororu a po celom svete si našli veľa priaznivcov. Miernym problémom je veľké množstvo béčkových filmov, ktoré vznikajú ako huby po daždi a sú často len nekvalitnými amatérskymi pokusmi Immortal Song2 mp3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Medzi tie kvalitnejšie patria určite Noc obživlých mŕtvol, Úsvit mŕtvych, Open grave, World war Z, Rec, Zombieland, Braindead, ale aj prvý slovenský zombie film Socialistický zombi mord Geometry dash Dropbox download. V prípade, že sa chcete zúčastniť Zombie walku mali by ste sa naladiť pri niektorom z nich a možno nájdete aj inšpiráciu pre svoj kostým. Po skončení sprievodu čaká účastníkov od 18:00 afterparty v komunitnom centre Žiwell Hi Bailey subtitled download. Ako vyzeral podobný pochod vo Varšave si môžete pozrieť vo videu nižšie.
11782484_957150504354903_9184298567910052759_o-lt-/foto: Mládežnícky parlament Piešťany

REKLAMA