Úvod Aktuality Za 1 euro sa autobusmi odviezlo už 383 rodín

Za 1 euro sa autobusmi odviezlo už 383 rodín

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Benefit spoplatnený symbolickým jedným eurom môžu ľudia využívať od 1. júla 2020, a to počas víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja a voľna Free download.

Rodinný cestovný lístok využilo za prvý mesiac už 383 rodín. Na tento nový typ cestovného lístka v prímestskej autobusovej doprave bolo v júli prepravených spolu až 1351 cestujúcich 디즈니월드잉글리쉬 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Veľmi ma teší záujem o náš nový produkt. Zavedením rodinného cestovného lístka za 1 € sme špeciálne toto leto chceli podporiť cestovný ruch v kraji 레인보우 디펜스 다운로드. Štatistiky za prvý mesiac dokazujú, že sa nám to darí. Ľudia si tento benefit obľúbili a majú záujem cestovať za turistickými cieľmi v našom kraji ekologickejším spôsobom next body. Verím, že vďaka doterajším pozitívnym ohlasom prilákame do verejnej dopravy čoraz viac cestujúcich,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič 판도라 영상 다운로드.

Na rodinný cestovný lístok je možné prepraviť spolu až 5 osôb v kombinácii 2 dospelí + 3 deti alebo 1 dospelý + 4 deti. V každej skupine musí byť aspoň jedna dospelá osoba a jedno dieťa do 18 rokov.

Rodinný cestovný lístok je platný na linkách všetkých troch zmluvných dopravcov trnavskej župy – Arriva Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica.

Zaujímavé tipy na výlety dostupné aj autobusom župa prezentuje v časopise Leto v trnavskej župe, ktorý je popri iných brožúrach k dispozícií na webstránke krajzazitkov.sk.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA