Úvod Aktuality Mimoriadne pátranie: Mladík z Dubovian môže byť v ohrození života

Mimoriadne pátranie: Mladík z Dubovian môže byť v ohrození života

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Každá informácia môže prispieť k rýchlejšiemu vypátraniu 24-ročného Juraja Strečanského, ktorý odišiel na neznáme miesto.

AKTUALIZOVANÉ 12 Movie Maker Korean edition. augusta o 18.20 h: Mimoriadne pátranie polícia ukončia, Juraj bol vypátraný vďaka medializácii a pomoci širokej verejnosti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Oceňujeme obrovskú pomoc všetkých ľudí  z okolitých obcí, hasičov, dobrovoľníkov, starostov obcí, pátracích organizácií, kynológov git 파일 다운로드. Vaša nezištná pomoc  a zapojenie asi 70 ľudí priamo do pátracích akcií v teréne bolo až dojemné. Ďakujeme všetkým, ktorí status o nezvestnosti Juraja zdieľali a dostal sa tak do povedomia ľuďom z celého Slovenska, “ informovala v stredu 12 문명의 충돌 다운로드. augusta polícia.

„Od 13.00 h polícia vyhlásila mimoriadnu pátraciu akciu. Spolu s hasičmi, dobrovoľníkmi a letkou Ministerstva vnútra SR prepátravajú okolie obce Dubovany,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Mária Linkešová s tým, že 24-ročný Juraj Strečanský odišiel z domu v obci Dubovany na neznáme miesto 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Viac sa rodine neozval. Juraj pôsobí mladistvým dojmom, skôr na 16 rokov.

Ak ste ho videli, informáciu môžete odovzdať najbližšej hliadke alebo zavolať na číslo 158 Google Drive folder.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA