Connect with us

Aktuality

Z piešťanského letiska opäť do Tel Avivu, Antalye i Hurgady

V uplynulých dňoch Letisko Piešťany opäť privítalo lietadlá, ktoré prepravili dovolenkárov zo Slovenska do tureckej Antalye a egyptskej Hurgady. Rovnako je od stredy 22. mája obnovené priame letecké spojenie z izraelského Tel Avivu.

Published

on

Reklama

 

Linka Tel Aviv – Piešťany bude lietať opäť každú stredu. Let bude obsluhovať Corendon Airlines lietadlom A320 TUS Airways . Prvých cestujúcich privítali už tradične vodnou slavobránou.

Reklama

O

Od 17. mája sa z Piešťan opäť lieta do tureckej Antalye. V skorých ranných hodinách nastúpili prví dovolenkári do Boeingu 737-400 tureckých TailwindAirlines, ktoré ich dopravili na miesto vytúženej dovolenky.

Reklama

Lety v rámci letnej dovolenkovej sezóny začali tento rok z Letiska Piešťany v pondelok 13. mája. Úplne prvým letom bolo spojenie do egyptskej Hurgady. Lietadlá budú lietať každých 8 dní a novinkou je, že pôjde o celoročnú linku.

Letisko Piešťany plánuje okrem letov aj ďalšie aktivity. Čakajú ho investície v podobe výstavby hangárov a v priebehu budúceho roka je na pláne výstavba integrovaného parkoviska   s kapacitou 200 miest.

-red- Foto: Letisko Piešťany

Populárne články