Úvod Aktuality Z dozornej rady TAVOS-u odvolali Miloša Tamajku aj primátorku Vrbového

Z dozornej rady TAVOS-u odvolali Miloša Tamajku aj primátorku Vrbového

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas mimoriadneho valného zhromaždenia Trnavskej vodárenskej spoločnosti, ktoré sa konalo v pondelok 23. mája v Maduniciach, akcionári z radov zástupcovia obcí kraja z dozornej rady odvolali, údajne kvôli strate dôvery, dvoch členov dozornej rady – primátora Piešťan Miloša Tamajku a primátorku Vrbového Emu Maggiovú 7zip. Obce počas hlasovania podporili návrh väčšinového akcionára mesta Trnava a prvého muža radnice Petra Bročku. Ten odvolanie už v minulosti avizoval Drama Friends. Na uvoľnené posty boli následne zvolení starosta obce Bučany Šebastian Lančarič a starosta Veľkých Kostolian Gilbert Liška. Druhý najväčší akcionár TAVOS-u, ktorým sú práve Piešťany, tak stratil v dozornej rade svojho zástupcu Silent Hills download.

IMG_7521_resize_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Miloša Tamajku zvolili za predsedu dozornej rady TAVOSu a.s.v júni minulého roka, tiež na mimoriadnom valnom zhromaždení 12 솔져스 다운로드.   Piešťany ako druhý najväčší akcionár, po jeho odvolaní v súčasnosti nemá v riadiacich orgánoch Trnavskej vodárenskej spoločnosti svojho zástupcu. Odvolaná bola aj ďalšia členka dozornej rady, primátorka mesta Vrbové, Ema Maggiová 더크로스 don't cry 다운로드.

O vyjadrenie k možnej účasti Piešťan na riadení TAVOSu sme požiadali oboch zástupcov najväčších akcionárov – primátora Trnavy Petra Bročku a primátora Piešťan Miloša Tamajku ptgui. Ich odpovede prinesieme v ďalšom článku.

-lt/Foto: archív-

REKLAMA