Úvod Aktuality Vykradli bufet Siesta pláž

Vykradli bufet Siesta pláž

REKLAMA
GM Dental Zubar

Iba pár dní pred otvorením drahovskej hate zlodeji rabovali v bufete, ktorý je obľúbenou zastávkou cyklistov, chodcov a korčuliarov aktívne tráviacich voľný čas pri Sĺňave Man of Mask.

Otvorenie hate tento rok mesiac meškalo kvôli mimoriadnej situácii spôsobenej ochorením Covid-19. Ľudia budú môcť cez ňu prechádzať od piatku 1 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. mája, pre zpiešťan.sk to včera potvrdil hovorca Slovenského vodohospodárskeho podniku 저벅가 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

S dobrou správou však prišla aj zlá. V noci na stredu neznámi zlodeji vykradli bufet Siesta pláž pri hati Drahovce.

„Vylomili dvere, spravili škodu za veľa peňazí, vyrabovali bufet, zničili zariadenie, ukradli komplet tovar a elektroniku, a poškodili, čo sa dalo,“ informovali prevádzkovatelia bufetu na sociálnej sieti Facebook 혜화동 다운로드.

Zlodeji sa rozhodli kradnúť práve v období, keď musia gastro zariadenie bojovať s koronakrízou. Prevádzkovatelia zlodejom zároveň odkázali, že existuje záznam ich konania 지하철 앱 다운로드. Bezpečnostné kamery v bufete síce zničili, ale neďaleko je zariadenie súvisiace s prevádzkou atómovej elektrárne, ktoré je prísne strážené. Práve tieto kamery počínanie zlodejov zachytili.

Text: Martin Palkovič Foto: FB Siesta pláž

REKLAMA