Connect with us

Aktuality

Vyhrali piešťanské sochy. Aj vďaka vám!

Published

on

Reklama

Bohovia gréckej a rímskej mytológie Ceres, Flóra Markur a Athéna dostanú 50 tisíc eur. Rozhodli o tom ľudia v internetovom hlasovaní na webe VÚB banky.

[singlepic id=20913 w=320 h=240 float=right]Sochy stojace pre hotelom Thermia Palace získali 3645 hlasov, druhé skončili alegorické plastiky z Martina (3593 hlasov) a tretí Pamätník protitureckých bojov vo Veľkých Vozokanoch (3452). Spolu hlasovalo 17 320 ľudí.

Reklama

AKTUALIZOVANÉ – Oficiálne poďakovanie Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany: „V prvom rade by sme chceli poďakovať VÚB banke za skvelú myšlienku a možnosť zapojiť sa do takejto súťaže. Zároveň by sme chceli poďakovať všetkým hlasujúcim  – partnerom, cestovným kanceláriám, dodávateľom, zamestnancom, klientom, novinárom, obchodným komorám, paralympionikom, Veteran car clubu, Múzeu Piešťany, členom Rotary clubu a vôbec všetkým, ktorých sme oslovili alebo ich zverejnený projekt zaujal na sociálnych sieťach, či médiách. Sme poctení a hrdí, hneď suma 50 000 eur pôjde na rekonštrukciu antických sôch a tým spraví Kúpeľný ostrov ešte krajším.“

(mp) foto: vub.sk

Reklama

Populárne články