Úvod Aktuality „Výhodne predám autosúčiastky do auta.“ Zdá sa vám to povedomé? Ozvite sa...

„Výhodne predám autosúčiastky do auta.“ Zdá sa vám to povedomé? Ozvite sa polícii

REKLAMA

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Trnavská polícia vyšetruje zločin pokračujúceho podvodu. Na internetovom bazárovom portáli ponúkala doposiaľ neznáma osoba na predaj rôzne autosúčiastky, náhradné diely, komponenty do špeciálnych áut music book. So záujemcami vždy komunikovala cez telefónne číslo a od kupujúcich požadovala, aby platbu realizovali ešte pred dodaním tovaru na bankový účet Samsung Restore Solution 8 download. Tovar však napokon nedodala.

„Osoba vystupovala v inzerátoch pod viacerými menami, telefónnymi číslami a emailovými adresami 내사랑내곁에 다운로드. V skutočnosti však tovar nikomu nedodala. Doposiaľ polícia eviduje škody za 2661 eur a nie ej vylúčené, že týchto osôb je v skutočnosti i viac Production 101 Season 2 Episode 1. Preto ak máte pocit, že ste sa aj vy mohli stať obeťou takéhoto podvodu pri predaji autosúčiastok a reagovali ste v čase od 1. 3. do 29. 7. 2019 na takýto inzerát, môžete sa nám ozvať cez súkromnú správu fb sr – trnavský kraj 환상수호전 다운로드. Bankový účet ani podozrivú osobu nemôže polícia bližšie zverejňovať,“ hovorí krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Polícia apeluje na ľudí, aby nákupy cez internet vždy dobre zvážili Download dinosaurs on the Korean peninsula. Prípady, s ktorými sa polícia zaoberá a rieši s podvedenými ľuďmi, je stále veľa. Pri nákupoch cez internet by občania mali prihliadnuť na viaceré faktory Naver Sports Download. Extrémne výhodná kúpa by však nemala byť jediným a rozhodujúcim kritériom.

„Odporúčame nakupovať v overených internetových obchodoch, pri súkromných inzerciách uprednostňovať pokiaľ možno osobný odber 태양의 후예 노래 다운로드. Pri osobnom vyzdvihnutí si tovar môžete skontrolovať, vyskúšať a výhodou je, že peniaze nemusíte posielať nikomu vopred. Ak sa stanete obeťou podvodníka, kontaktujte políciu happy birthday songs. Všetky informácie o osobe, aj internetovú komunikáciu si pre tento prípad uchovajte,“ upozorňuje M. Linkešová.

TS KR PZ v Trnave/red

REKLAMA