Úvod Aktuality Vyhlásili verejné obstarávanie na projekt plavárne

Vyhlásili verejné obstarávanie na projekt plavárne

REKLAMA

Do predchádzajúcej súťaže sa prihlásil iba jeden záujemca, mesto preto verejné obstarávanie koncom októbra zrušilo. Teraz je vyhlásené ďalšie 당나귀 p2p 다운로드.

S firmou, ktorá ponúkne najnižšiu cenu, by mala piešťanská radnica uzavrieť zmluvu na vypracovanie projektovej dokumentácie pre vydanie rozhodnutia o umiestnení stavby a pre vydanie stavebného povolenia na Plaveckú halu Piešťany Only download. Predpokladaná hodnota zákazky je takmer 120-tisíc eur.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Projekt bude vychádzať zo štúdie, ktorej autorom je český architekt Jaroslav Ševčík zo spoločnosti Centroprojekt 어도비 애프터 이펙트 다운로드. Túto štúdiu minulý rok odovzdalo samospráve bezplatne občianske združenie Bazén Piešťany, ktoré prevádzkuje bazén v bývalom hoteli Sĺňava Paint. Mesto každoročne na jeho fungovanie prispieva.

Podľa Pavla Škodného, zástupcu občianskeho združenia, ide o návrh riešenia krytej plavárne, ktorej parametre vyhovujú všetkým športovým klubom chrome 구버전 다운로드. Bazén má byť 25 dlhý, osemdráhový, s hĺbkou 1,8 metra. Pri ňom plánujú postaviť aj menší výukový bazén.

Predchádzajúce verejné obstarávanie na vypracovanie projektovej dokumentácie radnica zrušila. Prihlásil sa totiž iba jeden záujemca. Tentoraz je čas na predkladanie ponúk do 9. februára.

Text: Martin Palkovič Vizualizácia: Cetroprojekt

REKLAMA