Úvod Aktuality Vozidlá v chránených územiach hľadali aj vrtuľníkom

Vozidlá v chránených územiach hľadali aj vrtuľníkom

REKLAMA
HA PN

Trnavskí policajti sa počas víkendu zamerali na ochranu životného prostredia. Kontrolovali neoprávnenú jazdu motorovými vozidlami, motorovou trojkolkou, motorovou štvorkolkou, motocyklom alebo skútrom v chránených územiach, či na lesnom alebo poľnohospodárskom pozemku origin 8 0 다운로드. Za takúto jazdu hrozí trest až jeden rok.

V sobotu 14 instagram frame psd. a v nedeľu 15. apríla v čase od 12.00 do 20.00 kontrolovali policajti v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty, v rámci služobného obvodu Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trnave dodržiavanie zákona o ochrane prírody a krajiny a zákona o lesoch 초대장 양식 다운로드.

„16 policajtov, 3 pracovníci Lesov SR a 3 Štátnej ochrany prírody SR odhalili za podpory vrtuľníka Leteckého útvaru MV SR celkovo 10 trestných činov porušovania ochrany rastlín a živočíchov Download the convenience store. Napriek umiestneným tabuliam označujúcim Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty a Chránené vtáčie územie, ako aj dopravného značenia zakazujúceho vjazd všetkých motorových vozidiel, sa 7 vodiči áut a 3 motocyklisti na krosových motocykloch neoprávnene pohybovali po lesných cestách. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie z prečinu porušovania ochrany rastlín a živočíchov 열혈물어 다운로드. V prípade obvinenia a preukázania viny je možné za takýto skutok uložiť trest odňatia slobody až na jeden rok,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová 사나이 다운로드.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Podobné kontroly by sa mali uskutočňovať aj v ďalších územiach a lokalitách. 

-red-/ TS KR PZ v Trnave  Foto: KR PZ v Trnave

REKLAMA