Úvod Aktuality Policajti chytili muža, pre ktorého telefonát boli evakuované súdy na celom Slovensku

Policajti chytili muža, pre ktorého telefonát boli evakuované súdy na celom Slovensku

REKLAMA
Esesko

Minulý týždeň vo štvrtok 12. marca v ranných hodinách neznámy mužský hlas na tiesňovú linku 112 oznámil, že na súde je bomba a hneď nato zložil 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드. Nešpecifikoval, však na ktorom súde, preto polícia musela prehľadať všetky súdy v rámci celého Slovenska. Dotklo sa to aj piešťanského súdu, ktorého zamestnanci museli opustiť budovu 안드로이드 스카이프 다운로드.

„Polícia uvedené hrozby nepodceňuje a preto okamžite vykonala adekvátne bezpečnostné opatrenia, t.j 소드아트온라인 2기 다운로드. evakuáciu ľudí z objektov a následne pyrotechnickú prehliadku objektu,“ informovala E. Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne hp smart. Podľa jej vyjadrenia trenčianski policajti okamžite začali tiež pátrať po páchateľovi tohto skutku. Za krátko sa im podarilo vypátrať muža, ktorý volal na tiesňovú linku 112 a ktorý svojim konaním vyvolal znepokojenie časti obyvateľov 손 the guest 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„43-ročného Radovana z okresu Nové mesto nad Váhom policajti v zmysle zákona zadržali a obmedzili na osobnej slobode 더퍼시픽 다운로드. Krátko po zadržaní sa policajtom priznal. Následne bol v procesnom postavení vypočutý. Motívom jeho skratového konania malo byť to, že vo štvrtok mal mať posledné pojednávanie pre zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti a bál sa, že pôjde do väzenia 한게임 고스톱 게임 다운로드. Svoje konanie oľutoval. Policajtom mal priznať aj to, kde telefón popoludní zahodil,“ hovorí E. Antalová.

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Trenčíne obvinil 43-ročného Radovana zo zločinu šírenia poplašnej správy Nyanko War 3.0.0 bug. Na obvineného vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Sudca Okresného súdu v Trenčíne v pondelok 16. apríla rozhodol, že Radovan bude stíhaný väzobne newtonsoft.json.dll 다운로드. Za uvedený skutok zákon ukladá trest odňatia slobody na tri až osem rokov.
-red-/TS KR PZ Trenčín Foto: KR PZ Trenčín, -vv-

REKLAMA