Úvod Aktuality Volejbalové ihrisko má za sebou prvú brigádu

Volejbalové ihrisko má za sebou prvú brigádu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Uplynulú slnečnú sobotu 16. apríla využila skupina aktívnych ľudí na prvú etapu oživenia volejbalového ihriska na Nábreží Ivana Krasku 안철수 v3 lite 다운로드. Približne trinásťčlenná partia v rámci brigády, ktorú zorganizovalo občianske združenie Kvas v spolupráci so Slovenským vodohospodárskym podnikom, prekopala okraje a vyplela ich od trávy 라이젠 다운로드. Aktivisti pripravujú ešte dve či tri ďalšie akcie, počas ktorých plánujú naviezť nový piesok, natrieť stĺpiky a opraviť hľadisko. Ihrisko by sa mohlo dočkať už na Otvorení letnej kúpeľnej sezóny turnaja v plážovom volejbale Komodo Time Machine.

IMG_5210_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Brigádu sme sa rozhodli zorganizovať hlavne kvôli tomu, že sme sa chceli hrať na pieskovisku a zaspomínať si na detstvo, ale bolo by trápne, keby sa tridsať až štyridsaťroční ľudia len tak cápali v piesku Lee Sun-hee's song. Okrem toho sa nám samozrejme nepáčilo, že toto ihrisko postupne zarastá a chátra a prišlo nám, že by bola škoda, ak by to pokračovalo. Oživiť sa dá aj takto svojpomocne bez zložitého organizovania, vypisovania žiadostí či podávania grantov, vďaka zopár takýmto brigádam a aktívnym ľuďom, ktorí nečakajú, že niekto urobí všetko za nich reverse trial pc. Boli by samozrejme radi, ak by sa zapojili vo väčšom počte,“ zhodnotil brigádu Aurel Rusnák z občianskeho združenia Kvas.

IMG_5207_resize

„Do tejto brigády sme sa rozhodli zapojiť pretože chceme touto cestou pomôcť oživiť letné aktivity v Piešťanoch sound file. Boli by sme radi, aby volejbalové ihrisko opäť slúžilo na svoj účel a nielen na nejaké popíjanie mladých či rozhadzovanie smetí. Bolo by určite dobré, ak by sa do brigády zapojilo viac ľudí, ale vzhľadom na to, ako si ľudia vážia svoje okolie, je účasť pomerne dobrá,“ povedal Rasťo Gablovič z komunity PunkStream, z ktorej brigádu prišli podporiť hneď traja ľudia like fate you love.

-lt-

REKLAMA