Úvod Aktuality Vodič v „Hornej Dolnej“ si zavaril, v podmienke za jazdu pod vplyvom...

Vodič v „Hornej Dolnej“ si zavaril, v podmienke za jazdu pod vplyvom alkoholu zavinil dopravnú nehodu a nafúkal

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Aktualizované – V katastri územia obce Nová Lehota v Novomestskom okrese, ktorá je známa zo seriálu Horná Dolná, došlo k dopravnej nehode, pri ktorej asistoval alkohol 웹윤고딕 130 다운로드. 36-ročný Vladislav z okresu Nové Mesto nad Váhom jazdil na Škode Favorit, ktorú nemožno prevádzkovať v cestnej premávke, nakoľko vozidlo bolo bez STK a EK, od Novej Lehoty smerom na miestnu časť Dolina movie Lion. V priamom úseku cesty prešiel do protismernej časti vozovky a narazil do oproti jazdiacej Mazdy 6.

05_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vladislav po zrážke nezastavil a pokračoval ďalej v jazde right base. Vodič Mazdy okamžite kontaktoval políciu, ktorá Vladislava aj s vozidlom vypátrala. O 21.00 hodine bol Vladislav podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,18 mg/l, čo predstavuje 2,46 promile Kakao Mobile.

Opakovaná dychová skúška po dvadsiatich minútach mala ešte vyššiu hodnotu a to 2,90 promile alkoholu. Následne policajti zistili, že Vladislav má Okresným súdom v Novom Meste nad Váhom uložený zákaz činnosti riadiť motorové vozidlá doživotne a taktiež aj podmienečný trest odňatia slobody so skúšobnou dobou trvajúcou až do novembra roka 2018 Download the 2019 calendar.

Na vozidlách vznikla škoda asi 1 010 eur. K presnej výške škody bude vykonané odborné vyjadrenie. Taktiež sa bude znalec vyjadrovať aj k tomu, aké množstvo alkoholu mal Vladislav v čase dopravnej nehody Tekken Tag Tournament 1 Download. Dopravnú nehodu šetria novomestskí dopravní policajti.

Opakovane upozorňujeme vodičov, že alkohol za volant nepatrí. V prípade zistenia alkoholu u vodiča motorového vozidla stále platí nulová tolerancia 미인심계 다운로드. V kontrolách na zisťovanie alkoholu u vodičov budú policajti pokračovať aj počas nadchádzajúcich sviatkov.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne-

REKLAMA