Úvod Aktuality Voda vo Váhu je vhodná na kúpanie

Voda vo Váhu je vhodná na kúpanie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Konečne sú prázdniny a prichádzajú opäť aj horúce dni. Rozmýšľate, kde sa ochladiť pri vode? Piešťanci vzhľadom na situáciu s bazénmi často využívajú aj prírodné možnosti 사사로운 토크 다운로드. Sú však bezpečné? Je kvalita vody vo Váhu, či blízkych bagroviskách vhodná na kúpanie?

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Žiaľ tieto odpovede sa hľadajú ťažko 2018 수능 다운로드. Úrad verejného zdravotníctva vodu vo Váhu nesleduje a aj rozbory vody na Dlhých kusoch robí iba zriedkavo s tým, že kúpanie je na tomto bagrovisku iba na vlastné nebezpečie 용비불패 컬러판 다운로드. OZ Pro Civitate, ktoré sa snaží oživiť zašlú slávu piešťanského Lida, preto požiadalo o pomoc laboratória Eurofins Bell Novamann, ktoré koncom júna uskutočnili test vody vo Váhu v lokalite Lida webcam central 다운로드. Výsledok – je vhodná na kúpanie.

„Odber sme vykonali 24. júna. Výsledky, ktoré sme testovaním získali sú viac ako uspokojivé Download colorpop. Keďže však ide o tečúcu vodu, jej kvalita sa môže rýchlo meniť,“ upozorňuje vedúca piešťanských laboratórií Katarína Baracková 공사계약서 양식 다운로드. Pri teste boli vykonané mikrobiologické skúšky na sinice, baktérie Escherichia coli, sapróbny index a črevné enterokoky. Strašiakom v poslednej dobe sú sinice produkujúce toxíny, ich prítomnosť v testovaných vzorkách vody však bola nulová your retirement certificate. Baktérie Escherichia coli sú síce súčasťou črevnej mikroflóry teplokrvných živočíchov, avšak ich patogénne kmene dokážu vyvolať hnačky snaps fonts. Namerané hodnoty dosiahli cca. 25 percent z maximálnych povolených hodnôt, podobne na tom boli výsledky testovania na črevné enterokoky.

Autor: ht Ilustr 장난스런키스 2019 다운로드. foto: mp

REKLAMA

bike-centrum

REKLAMA