Úvod Aktuality Vlčiaka, ktorého vyhodila žena na Havrane, zabilo auto

Vlčiaka, ktorého vyhodila žena na Havrane, zabilo auto

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vlnu rozhorčenia vyvolal v pondelok 12. marca čin Piešťanky, ktorá si nevedela dať rady s vlčiakom Free mp3new quick download. Piešťanský útulok nemohol psíka prijať z kapacitných dôvodov. O hodinu neskôr nahlásili vodiči v blízkosti horského priechodu Havran bojazlivého vlčiaka, ktorého sa však odchytiť nepodarilo Netmarble Sudden Attack. Útulku sa prihlásili svedkovia, ktorí videli ženu vykladať psa z auta. O prípade informoval Útulok Piešťany na Facebooku 소규모 아카시아 밴드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V pondelok k odpočívadlu vyrazili pracovníci útulku a príslušníci štátnej polície z Topoľčian ld플레이어 다운로드. Na mieste zastavili aj viacerí vodiči, ktorí s odchytom zvieraťa pomáhali. Majiteľka si psíka odmietla vziať naspäť a počas telefonického kontaktu sa k pracovníkom útulku správala vulgárne ebs 연계교재 다운로드. Vystresovaného psíka sa ani po niekoľkých hodinách nepodarilo odchytiť.

V utorok 13. marca bol psík nájdený mŕtvy neďaleko cesty, kde sa ho deň predtým pokúšali odchytiť Download the car game. Pravdepodobne ho zrazilo nákladné auto. Utrpel devastačné zranenia chrbtice a nôh. Prípadom sa už zaoberá Obvodné oddelenie polície v Nitrianskej Blatnici a Regionálna veterinárna a potravinová správa 윈도우 공식 다운로드.

Upozornenie: Fotografie nie sú vhodné pre citlivé povahy.
Fotografie sme sa rozhodli zverejniť ako memento pre tých, ktorí sa zbavujú psov podobným spôsobom coreavc 코덱. Pes je živý tvor a takéto zachádzanie s ním by mala spoločnosť rázne odsúdiť. 

-red, foto: Útulok Piešťany-

REKLAMA