Úvod Aktuality Viskupič sa ujal postu župana – nebude rušiť čo funguje, chce opraviť...

Viskupič sa ujal postu župana – nebude rušiť čo funguje, chce opraviť čo nefunguje

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok 4. decembra sa v Trnave uskutočnilo ustanovujúce zasadnutie  zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja oz report. Nový župan Jozef Viskupič na ňom zložil predpísaný sľub, čím sa ujal postu predsedu TTSK. Sľub zložilo tiež 40 staronových, či nových poslancov zastupiteľstva body has returned.

„Volebná kampaň je o sľuboch, vládnutie je o dosahovaní výsledkov Eclipse sts. Voľby sa skončili a nastupuje zodpovednosť. Trnavský samosprávny kraj si zaslúži nové impulzy. Nebudeme rušiť to, čo funguje, opravíme to, čo nefunguje, prinesieme nové nápady a riešenia,“ uviedol vo svojom príhovore pred zaplnenou aulou Materiálovo technologickej fakulty STU Jozef Viskupič Ied the singer.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Som rád, že som spolu s vami dostal dôveru pre realizovanie vízie, ktorá je postavená na myšlienke, že všetci spoločne tvoríme jeden kraj King of Fine Gems. Za kľúčovú považujem spoluprácu so starostami a primátormi nášho kraja. Len v konštruktívnom súlade môžeme dosahovať lepšie výsledky pre obyvateľov kraja, obcí a miest,“ prihovoril sa k novozvoleným poslancom, ale i starostom a primátorom, ktorí boli tiež pozvaní na ustanovujúce zhromaždenie zastupiteľstva Download the coward pedal 2.

Vrámci pracovnej časti rokovania bola zvolená Komisia pre nezlučiteľnosť funkcií  a  Mandátová komisia. Po oficiálnej časti sa nový župan presunul do úradu TTSK, ktorý sa stáva jeho novým pracoviskom 묵향 31 txt 다운로드. Ďalšie rokovanie zastupiteľstva plánuje nový župan ešte v decembri, keď by rád pristúpil k úpravám v  rozpočte TTSK.

-th- Foto: FB Jozef Viskupič

REKLAMA