Aktuality

Hokej: Víkend v znamení porážok, vyhrať sa podarilo len siedmakom

Mládežnícke kategórie Hokejového klubu HK Havrani absolvovali počas uplynulého víkendu sériu zápasov, výsledkovo sa našim hokejistom však nedarilo podľa predstáv. Piataci cestovali do Nových Zámkov a domácim napriek tomu, že ako prví otvorili skóre, podľahli po tretinách 0:1, 3:0 a 1:0 celkovo 4:1. Šiestaci na ľade Novozámčanov podľahli vysoko, skóre sa zastavilo až na hrozivých 14:1, pričom pre Piešťancov dopadla katastrofálne tretia tretina, ktorú prehrali v pomere 7:0. Najlepší výsledok dosiahli proti rovnakému súperovi siedmaci, ktorý v Easton Aréne nedali hokejistom Nových Zámkov šancu a po tretinách 4:2, 3:2 a 6:1 zvíťazili 13:5. Pod jednoznačné víťazstvo sa výraznou mierou podpísali Končír a Masár, ktorí dosiahli hetrik.

Novozámčania sa predstavili na piešťanskom ľade aj v ďalšom zápase, ôsmaci v ňom napriek veľkej bojovnosti prehrali 3:6. Dorastenci v domácom dvojzápase nestačili na favorizovaný celok ŠKP Bratislava kým prvý zápas po kvalitnom výkone prehrali 1:4 v druhom podľahli 2:7. Na výhru sa nepodarilo dosiahnuť ani kadetom, ktorí si po tretinách 1:1, 1:1 a 1:3 na konto pripísali prehru 3:5 s tímom HC Topoľčany.

5.ŠHT
Nové Zámky-HK HAVRANI 4:1
(0:1, 3:0, 1:0)
(Habda)

Vo veľmi peknom zápase prvú polovicu zápasu mali navrch hostia z Piešťan. Potom domáci zapli na vyššie obrátky a zápas doviedli do víťazného konca. Hostia si však zaslúžia za snahu o skorigovanie výsledku pochvalu nakoľko súpera prestrieľali vyšším počtom striel.

6.ŠHT

Nové Zámky-HK HAVRANI 14:1 (3:1, 4:0, 7:0)
(Rehák)

Po úvodnom tlaku hostí vedení 1:0 sa domáci postupne dostávali do zápasu a konečné skóre narástlo až na 14:1. Chlapci nedokážu pokyny trénera plniť počas celého zápasu, čo je na škodu.

Starší žiaci

7.ŠHT

HK HAVRANI-Nové Zámky 13:5 (4:2, 3:2, 6:1)
(Končír 3,Masár 3,Bíly 2,Takáč 2,Adamčík,Maruna,Rabatin)

Aj keď výsledkovo to vyzerá fajn,ale tréneri neboli s výkonom úplne spokojní,avšak piata výhra v rade určite teší a je povzbudením do ďaľšej práce a tréningovej driny.

8.ŠHT

HK HAVRANI-Nové Zámky 3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
(Hussein 2,Jurica)

Chlapcom sa snaha nedá uprieť, ale na výhru s kvalitne pripraveným súperom to nestačilo.

1.LIGA DORASTU

HK HAVRANI-ŠKP Bratislava 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
(Danylenko)

V bojovnom zápase sme podali dobrý výkon,ale nakoniec sa z výhry tešili hostia. Chlapcom treba za výkon poďakovať.

HK HAVRANI-ŠKP Bratislava 2:7 (0:1, 0:3, 2:3)
(Mikhalchuk, Beňačka)

Hráči nepočúvali pokyny trénera a tak aj zápas dopadol. Nenadviazali na výkon zo soboty.

1.LIGA KADETOV

HK HAVRANI-HC Topoľčany 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
(Mačica, Ďuriš, Vašura)

V zaujímavom zápase chlapci držali krok so súperom 2 tretiny a škoda, že im to nevydržalo dlhšie. Pochvala pre chlapcov je však rozhodne na mieste.