Úvod Aktuality Vilu Lőger chcú získať do majetku výmenou

Vilu Lőger chcú získať do majetku výmenou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Poslanci sa poslednýkrát pred prázdninami stretnú tento štvrtok 2. júla. Okrem iných bodov bude na programe aj pokus o získanie Vily Lőger do majetku mesta rtmp 다운로드. Ak poslanci schvália predkladaný návrh, mesto ponúkne kraju jej výmenu za inú nehnuteľnosť white ness. V hre sú mestské budovy, ktoré má zatiaľ župa v prenájme – Semafor alebo Vila Dr. Lisku.

Budova školského internátu a jedálne priemyslovky, ktorú v októbri minulého roka vyradili zo siete školských zariadení, patrí Trnavskému samosprávnemu kraju. Kraj ju začiatkom roka ponúkol do verejnej obchodnej súťaže ako prebytočný majetok, žiadny záujemca sa ale neozval 클립아트 무료 다운로드. Nehnuteľnosť, ktorá má podľa znalcov cenu 795 tis. eur by chcelo využívať mesto. Keďže však v rozpočte na jej kúpu nemá peniaze, chce ponúknuť kraju jej výmenu za iné nehnuteľnosti – napríklad reštauráciu Semafor alebo Vilu Dr 킨키 부츠 다운로드. Lisku, ktoré využívajú SOŠ-ka a múzeum. Tie organizačne spadajú pod samosprávny kraj, ktorý si v súčasnosti tieto budovy od mesta prenajíma Gomthree masm3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Podľa návrhu, ktorý bude predložený poslancom, by mesto mohlo napríklad do Vily  Lőger presunúť časť expozície múzea, alebo v nej zriadiť reprezentačné priestory radnice: „Informačné centrum, múzeum – expozície z vily Liska resp 귀트영 다운로드. z archívu Balneologického múzea, výstavy resp. predajné výstavy, kaviareň. Alternatívou by mohlo byť reprezentačné miesto mesta – sídlo primátora a mestského zastupiteľstva, sobášna sieň,“ uvádza sa v dôvodovej správe 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드.

Mestská rada prijala uznesenie, ktorým odporúča vypracovanie znaleckých posudkov na budovu Reštaurácia Semafor s pozemkom a budovu Vila Dr OneNote 2019. Lisku s pozemkom. Ak by kraj výmenu podporil, vzhľadom na rôzne ceny nehnuteľností bude potrebné aj finančné vysporiadanie.

-red-

REKLAMA