Úvod Aktuality Školské pomôcky po deťoch môžete odovzdať charite

Školské pomôcky po deťoch môžete odovzdať charite

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavská arcidiecézna charita v rámci celoslovenskej zbierky aj tento rok organizuje v celej arcidiecéze už 6. ročník Zbierky školských potrieb pre deti z núdznych rodín, ktorá potrvá až do konca augusta download dism.exe.

Do Centra pomoci na ulici A. Hlinku 41 (vedľa práčovne) môžete priniesť nové či použité školské pomôcky a potreby ako peračníky, farbičky, fixky, pravítka, perá, zošity, školskú tašku, vodové či temperové farby alebo iné užitočné veci do školy subtitles for IM Hero. Jedinou podmienkou je, aby darované školské potreby boli funkčné.
„Deťom ich odovzdáme počas septembra. Budeme radi, keď o tejto akcii budete informovať aj vašich známych a priateľov, ktorí by tiež mohli darovať školské potreby 워너원 다운로드. Tak pomôžete ďalším deťom v núdzi, aby sa aj oni tešili do školy,“uvádzajú zástupcovia Charity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V minulom roku navštívili rodiny v Piešťanoch v centre sociálnych služieb Domum, veľa rodičov aj s deťmi prišlo do Centier pomoci človeku v Piešťanoch, v Seredi a v Trnave, tiež školské potreby odovzdali do jednej základnej a do jednej špeciálnej školy 유니티 패키지 다운로드. Celkovo vďaka darom občanov dostalo školské pomôcky vyše 100 detí.

Zberné miesto Piešťany – p. Sarvašová, 0910788031

zbierka školských pomôcok 2015-page-001

 

-inf-, foto: www.charitatt.sk

 

REKLAMA