REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas aktuálneho týždňa sa Piešťany opäť stali mestom kvetov. Boli dejiskom už 28. ročníka medzinárodnej súťaže v aranžovaní kvetov Victoria Regia, ktorej súčasťou bol aj Visegrad Oasis Cup 2021 실비 키우기 1.9 다운로드. Súťaž spolu s kvetinovým korzom je každoročne neoficiálnou bodkou za letnou kúpeľnou sezónou v Piešťanoch.

Tento rok je trochu iná 소설 저작권 다운로드. Prvý raz bol jej súčasťou Visegrad Oasis Cup 2021, ktorý je platformou pre floristov z krajín Vyšehradskej štvorky. Ide o súťaž, na ktorej si aranžéri kvetov z Českej republiky, Slovenska, Poľska a Maďarska vymieňajú skúsenosti i pohľady na aktuálne trendy Great Escape 1 episode.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Prostredníctvom tejto súťaže chceme predstaviť verejnosti rozdielne pohľady na floristické techniky a na aranžovanie kvetov v krajinách V4 토크온 모바일 다운로드. Ďalším cieľom je spolupráca a výmena skúseností, ale aj zlepšenie jazykových schopností študentov floristiky,“ informovali organizátori Zumba Dance Download.

Súťažiaci svoje diela vytvárali a prezentujú verejnosti vo foyeri Kina Fontána a v Prírodnom kine. Obdivovať ich práce môžu aj návštevníci nákupného centra Aupark.

Vyvrcholením Victorie Regie nebude tradičný sprievod alegorických vozov. Nahradia ich vyzdobené bicykle z Piešťanského užitočného kolesa, ktoré sa predvedú na spanilej jazde mestom.

Zdobenie bicyklov bude prebiehať v Prírodnom kine v sobotu 25. septembra od 13.00 h. Začiatok cyklojazdy je naplánovaný na 14.30 h a výsledky súťaže vyhlásia o hodinu neskôr v Hudobnom pavilóne v mestskom parku. Potom budú nasledovať koncerty kapiel Neznámi a Staré dobré časy band.

Program:

25.9. 2021 sobota
CYKLOJAZDA
13:00- 14:30 hod. Zdobenie bicyklov/ Prírodné kino
14:00 hod. Registrácia na cyklojazdu a do súťaže o najkrajší kvetinový bicykel
14:30- 15:30 hod. Cyklojazda/ trasa Prírodné kino- Hudobný pavilón
15:30 hod. Hudobný pavilón: Vyhlásenie súťaže o najkrajší kvetinový bicykel

Hudobný pavilón:
15:45 hod. Neznámi
16:45 hod. Staré dobré časy band

24. – 26. septembra – KSC Fontána / Prírodné kino / Aupark – výstava floristických prác

TS MSKS / red Foto: Rezort Piešťany

 

REKLAMA