Úvod Aktuality Vianočný stromček si vyrezal rovno na sídlisku

Vianočný stromček si vyrezal rovno na sídlisku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nová výsadba stromov na sídlisku Adam Trajan popri rozšírených parkovacích miestach na ulici Mateja Bela vydržala bez poškodenia len pár dní 윤리경영 다운로드. Z výsadby včera zmizla jedna borovica, ktorú si zrejme niekto vyrezal ako vianočný stromček.


Potom, čo na konci novembra, niekto pracovníkom Služieb mesta Piešťany odrezal vršiak zo smreku, ktorý mal skrášľovať vstup na sídlisko, je tu ďalší prípad ľudskej hlúposti a sebeckosti Others are hell 6.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Stromoradie na okraji sídliska bolo realizované ako náhradná výsadba za výruby, ktoré sa udiali pri budovaní parkovacích miest na ulici M Java ftp file download. Bela v tomto roku. Prevažne išlo o listnaté stromy, ale bola medzi mini aj jedna približne 1,5 vysoká borovica.

Na jej zmiznutie nás upozornili obyvatelia lokality 명상 음악 mp3 다운로드. „Išiel som vyniesť smeti a zdalo sa mi, že tu niečo chýba. Pozerám a borovica preč,“ hovorí pán, ktorý býva presne oproti miestu výsadby 알뷰어 다운로드. Zrejme sa hodila niekomu ako vianočný stromček do obývačky.

REKLAMA

Mesto za stromček zaplatilo vrámci realizácie výsadby približne 100 eur vrátane práce a pomocného materiálu 클리앙 윈도우10 다운로드. Spoločenská hodnota takto mladého stromu sa ešte poriadne nedá vyčísliť, avšak je na zamyslenie kam speje spoločnosť, keď sa krádeže takéhoto druhu zvyšujú a opakujú 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. V prípade ak budete svedkami podobného konania volajte priamo mestskú políciu na čísle 159.

-th-

REKLAMA