Úvod Aktuality Stromček, ktorý mal skrášliť sídlisko, niekto zničil ešte na vlečke

Stromček, ktorý mal skrášliť sídlisko, niekto zničil ešte na vlečke

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Služby mesta Piešťany pripravujú v posledných dňoch Piešťany na Vianoce aj inštaláciou výzdoby. Centrum mesta ozdobili ešte minulý týždeň a v pondelok chceli umiestniť vianočný strom na sídlisku Adam Trajan 레지던트 이블3 다운로드. Neznámy páchateľ však statný smrek zničil ešte na vlečke. Odrezal z neho dvojmetrový vršiak, ktorý si zrejme zobral na skrášlenie svojho príbytku autoset.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Neveríte, že v „meste snov“ je všetko možné 원산지관리사 기출문제 다운로드? Ale je! Včera SMP boli vziať krásny strieborný smrečok, ktorý mal byť pôvodne osadený na sídlisko A. Trajan. Žiaĺ počas obedňajšej prestávky vysoko „uvedomelý občan“ nemal problém vyskočiť na traktorovú vlečku a asi 2 m vršiak odrezať a vziať si domov 안드로이드 자막 다운로드. Sme radi, že okrem výzdoby v meste sme prispeli aj k výzdobe niekomu doma. Verím, že pri rozbaľovaní darčekov na Štedrý deň sa pochváli deťom, aký je vysoko inteligentný a dá im radu do života ako sa dá krásne kradnúť,“ vyjadril sa v utorok na sociálnej sieti Peter Tekula, vedúci strediska verejnej zelene Služieb mesta Piešťany 32비트 익스플로러.

Napriek nepríjemnej udalosti Trajančania o skrášlenie vstupu na sídlisko neprídu. Už včera pracovníci Služieb mesta Piešťany zabezpečili nový strom, ktorý osadili na jeho tradičné miesto Guardian game.

-th- Foto: Peter Tekula

REKLAMA