Úvod Aktuality Vianočnú kvapku krvi v Krakovanoch podporilo viac ako 40 darcov

Vianočnú kvapku krvi v Krakovanoch podporilo viac ako 40 darcov

REKLAMA

Miestna skupina Slovenského červeného kríža Krakovany zorganizovala v predvianočnom období už 17. ročník odberu Vianočná kvapka krvi epic pen. Zúčastnilo sa ho 44 darcov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Najviac darcov, sedemnásť,  prišlo z Krakovian Ppt viewer download. Ďalších 13 ľudí prišlo z neďalekého Vrbového. Pridali sa i darcovia z Piešťan, Radošiny, Trebatíc, Bziniec pod Javorinou, Banky a Dolnej Stredy swing browser. O kultúrny program sa postarali deti zo ZŠ Krakovany a pre účastníkov bolo tradične pripravené i občerstvenie.

Celým stretnutím sa niesol duch Vianoc, snaha pomáhať nezištne a darovať zo seba to najvzácnejšie – krv 스케치 업 소스 다운로드. Odber zabezpečila transfúzna mobilná jednotka z Trnavy.

Pri tejto akcii Miestna skupina SČK v Krakovanoch spolupracuje s konzorciom darcov krvi – Vrbové, Drahovce php 엑셀 다운로드. „MsSČK Krakovany ďakuje všetkým, čo prišli vo štvrtok, ale aj počas celého roku  darovali krv a tak pomáhali zachraňovať ľudské životy Hidden Figures. Všetkým praje pokojné a požehnané Vianočné sviatky,“ odkázali organizátori.


-red-

REKLAMA