Úvod Aktuality Vianočnú kvapku krvi v Krakovanoch podporilo viac ako 40 darcov

Vianočnú kvapku krvi v Krakovanoch podporilo viac ako 40 darcov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Miestna skupina Slovenského červeného kríža Krakovany zorganizovala v predvianočnom období už 17. ročník odberu Vianočná kvapka krvi epic pen. Zúčastnilo sa ho 44 darcov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Najviac darcov, sedemnásť,  prišlo z Krakovian Ppt viewer download. Ďalších 13 ľudí prišlo z neďalekého Vrbového. Pridali sa i darcovia z Piešťan, Radošiny, Trebatíc, Bziniec pod Javorinou, Banky a Dolnej Stredy swing browser. O kultúrny program sa postarali deti zo ZŠ Krakovany a pre účastníkov bolo tradične pripravené i občerstvenie.

Celým stretnutím sa niesol duch Vianoc, snaha pomáhať nezištne a darovať zo seba to najvzácnejšie – krv 스케치 업 소스 다운로드. Odber zabezpečila transfúzna mobilná jednotka z Trnavy.

Pri tejto akcii Miestna skupina SČK v Krakovanoch spolupracuje s konzorciom darcov krvi – Vrbové, Drahovce php 엑셀 다운로드. „MsSČK Krakovany ďakuje všetkým, čo prišli vo štvrtok, ale aj počas celého roku  darovali krv a tak pomáhali zachraňovať ľudské životy Hidden Figures. Všetkým praje pokojné a požehnané Vianočné sviatky,“ odkázali organizátori.


-red-

REKLAMA