Úvod Aktuality Veterná smršť lámala stromy a ničila autá

Veterná smršť lámala stromy a ničila autá

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Búrka a veterná smršť, ktorá sa na záver včerajšieho dňa prehnala západným Slovenskom, neobišla ani Piešťany. Silný vietor vyvrátil niekoľko stromov, niektoré z nich skončili na zaparkovaných autách, lámal konáre, prevracal reklamné stojany smaart 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Asi najhoršiu noc mali majitelia áut na Radlinského a na ulici A 반딧불의 묘 다운로드. Dubčeka. Na Radlinského vietor vyvrátil veľkú lipu, ktorej koruna skončila na zaparkovanom BMW. Na ulici A. Dubčeka zasa strom spadol na malý Citoren C1 Reddit mobile. Podľa aktuálnych správ, však našťastie pre majiteľov, škody zrejme nebudú veľké.

Piešťanskí hasiči ešte počas dažďa likvidovali spadnutú časť stromu na sídlisku A hp8710 다운로드. Trajana. Následne mali prácu aj v obci Trebatice.

V mestskom parku vyvrátil silný vietor ďalší mohutný strom a rovnako zlomil aj mladú lipku na Štefánikovej ulici 윈도우 탐색기 다운로드. Popadané stromy a konáre od skorého rána likvidujú pracovníci Služieb mesta Piešťany.

Tí budú mať čo robiť aj s verejným osvetlením, keďže po búrke sa časť Bratislavskej ulice a ulica D Eternal Sunshine. Tatarku ponorila do tmy a osvetľoval ju len blikajúci semafor.

Takéto sú následky nočnej búrky v Piešťanoch:

-th- Foto: -th-, SMP Stredisko verejnej zelene

REKLAMA