Úvod Aktuality Vážska cyklotrasa z Hornej Stredy do Nového Mesta nad Váhom by mala...

Vážska cyklotrasa z Hornej Stredy do Nového Mesta nad Váhom by mala byť realitou do novembra

Trenčiansky samosprávny kraj plánuje vybudovanie Vážskej cyklotrasy naprieč celým svojim územím. Po podpise zmluvy na začiatku augusta by sa stavebné práce mali rozbehnúť na prvom úseku z Hornej Stredy do Nového Mesta nad Váhom a hotové by mali byť do novembra 신의나라 버닝헬 다운로드.

Celková dĺžka prvého úseku je 13,4 km a cena realizácie diela 3,7 milióna eur Download the asx video. Trenčiansky župan Jaroslav Baška podpísal zmluvu o jeho výstavbe so spoločnosťou STRABAG, s. r. o. Financie na realizáciu diela idú v tejto fáze iba z rozpočtu kraja 스위시 맥스 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Ďalším z ôsmich úsekov Vážskej cyklotrasy, na ktorý je už vydané právoplatné územné rozhodnutie je úsek Púchov – Nosická priehrada lg 드라이버 다운로드. Pri hladkom priebehu súťaže na zhotoviteľa by tento úsek mal byť druhým v poradí, ktorý sa dočká výstavby. Do konca roka by k úsekom s platným územným rozhodnutím mali pribudnúť aj úseky Nové Mesto nad Váhom – Trenčín a Považská Bystrica – hranica so Žilinským samosprávnym krajom kirby games. Pri stavbe ďalších úsekov chce Trenčiansky samosprávny kraj využiť možnosť financovania z Integrovaného regionálneho operačného programu web square.

Celková dĺžka cyklotrasy by mala byť 105 km a náklady na jej realizáciu podľa odhadu spracovateľa štúdie Stanislava Chmela z Piešťan 30 miliónov eur minions subtitles.

Cyklotrasy sa chystá budovať aj Mesto Piešťany. V júni schválilo mestské zastupiteľstvo podanie žiadosti o financovanie prostredníctvom operačného programu na projekt Cyklistická a pešia trasa – úsek VII, VIII, IX – Kolookruh Piešťany – Sĺňava o celkovej dĺžke 2,5 km od Krajinského mosta po Ratnovskú zátoku 안드로이드 아프리카 다운로드.

TS TSK/th Ilutračné foto: -th-

REKLAMA