Úvod Aktuality Veriaci sa lúčili s pátrom Záreckým

Veriaci sa lúčili s pátrom Záreckým

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Farnosť sv. Štefana sa v nedeľu 30. júna lúčila s Milošom Záreckým, nemocničným kaplánom a rektorom Kaplnky sv. Michala archanjela v Národnom ústave reumatických chorôb v Piešťanoch, kde pôsobil od roku 2018 when connected to php.

Farníci mu ďakovali za jeho ľudský prístup počas pastoračnej práce, za ochotu venovať svoj čas dušpastierskej práci rodinám, za jeho úprimný, srdečný a otvorený prístup pri práci s veriacimi 윈도우 10 정품인증 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Obzvlášť ocenili jeho starostlivosť a duchovné služby chorým a zomierajúcim.

Priateľské nastavenie Miloša Záreckého, ľudskosť, normálnosť a zmyslel pre humor ocenili rodiny, ktoré mali príležitosť zdieľal s ním svoj život swords and magic. Sv. omša sa niesla v duchu poďakovania za kňazské povolanie pátra Záreckého a za jeho pôsobenie v meste Piešťany.

Farníci sú presvedčení, že aj jeho novú farnosť v Dolných Orešanoch bude viesť v duchu motta „z celého srdca“, a bude pre nich veľkým prínosom stone feast music.

P sap 엑셀 다운로드. ICLic. Mag. theol. Miloš Zárecký OT, rodák zo Špačiniec, je slovenský rehoľník a člen Rádu bratov z nemeckého domu Panny Márie v Jeruzaleme (tiež známy ako Rád Nemeckých rytierov) na Slovensku 파이널판타지3 다운로드. V súčasnosti je obhajcom zväzku na Arcidiecéznom tribunáli Trnavskej arcidiecézy a Generálnym radcom a štatutárom Nemeckého rádu na Slovensku 사탄의인형 2019 다운로드. V Piešťanoch pôsobil od roku 2018.  Zdroj Wikipedia

-vm- Foto: -mh- 

REKLAMA