Úvod Aktuality Topfest: Deez Nuts skrátili vystúpenie, chýbali im poslucháči

Topfest: Deez Nuts skrátili vystúpenie, chýbali im poslucháči

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas víkendu odštartoval prázdninové festivaly Topfest na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. V piatok bol ťahákom najmä americký gitarista Slash, v sobotu zase Apollo 440 Sony Vegas 14. Festival poznačila nízka návštevnosť, ktorá sa prejavila najmä v sobotu. 

Foto: Laco Lucky Varga/FB

Apollo 440 hralo len pred pár desiatkami poslucháčov Rayman Forever. Podobne na tom boli Austrálčania Deez Nuts, ktorí preto výrazne skrátili svoj pôvodný playlist a odohrali len 35 minút. Podľa vyjadrení fanúšikov na sociálnych sieťach mohlo byť na Deez Nuts približne 150 ľudí, pričom v rovnakom čase bola na Zóne A približne tisícka.  „Toto sa dalo očakávať, keď drvivá väčšina ľudí, ktorí chodia na Topfest sú rockeri 킬러 분식 다운로드. Deez Nuts by sa uplatnili možno na Pohode. Ide to dole vodou s Topfestom odkedy chcú byť multikultúrni. Deez Nuts vs. Zóna A sú toho dôkazom, že by sa mali zameriavať na svojich skalných fanúšikov,“ vyjadrila svoj názor v diskusii na FB stránke festivalu ďalšia návštevníčka 도장 폰트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ďalšie vyjadrenia sa niesli v podobnom duchu, pričom a rovnaké to vraj bolo aj pri koncerte ďalšieho headlinera Hands like houses Gyro3d download. „Na kapele 3 rady ľudí… A na Desmode!!!! Plnka.. Mne bolo trápne za kapelu… koľko tam je ľudí,“ komentovala situáciu účastníčka koncertu Harry Potter Mixed Blood Prince.

Návštevníci tohtoročného Topfestu si pochvaľovali predovšetkým koncert SLASH. „127 min. skvelej hudby. Na SK tak skoro takéto niečo nebude 리얼 레이싱 다운로드. Tí, ktorí si to prišli vychutnať, budú mať zážitok na celý život. Nebolo nás veľa. Je to nepochopiteľné, ale už si neviem predstaviť, čo by ľudia chceli, aby prišli 네이버 티비 캐스트 다운로드. Určite to bol po umeleckej stránke jeden z najlepších koncertov odohraných na SK,“ napísal na margo vystúpenia, na ktorom bolo zrejme najviac divákov z celého festivalu, ďalší diskutujúci mysql manual.

Fanúšikovia mali tiež odkaz pre organizátorov: „Na ďalší ročník sa radšej vy… na 10 stageov a spravte jeden veľký a s poriadnym programom 이젠 잊기로 해요 다운로드. Lebo toto si tí zahraniční umelci skutočne nezaslúžili. Pochodila som už pár koncertov, ale takúto zúfalú účasť som nikde nezažila. A čo sa týka návštevníkov… Ľudia však sa zobuďte, mali ste tam jednu jedinú veľkú kapelu a radšej ste šli na Desmod? Ved Slash je Pán gitarista a máva všade inde povypredávané… Potom nevyplakávajte, že na Slovensku nie sú žiadne poriadne koncerty. By som sa ani nečudovala, keby sa umelci začali Slovensku veľkým oblúkom vyhýbať!“

-red- Foto: FB Laco Lucky Varga

REKLAMA