Úvod Aktuality Veľké Kostoľany včera vystrašil požiar, oheň zničil auto i prístrešok

Veľké Kostoľany včera vystrašil požiar, oheň zničil auto i prístrešok

REKLAMA
GM Dental Zubar

Garáž a motorové vozidlo na ulici Ľudovíta Štúra vo Veľkých Kostoľanoch zachvátil v nedeľu 3. decembra krátko pred 11.00 hodinou požiar minecraft 1.14.4. Po príchode hasičov na miesto udalosti bol oheň nivočil pred garážou stojaci prístrešok, pod ktorým sa nachádzalo osobné motorové vozidlo celé zachvátené plameňom Sims 4 Hair. Požiar sa ďalej šíril cez dvere do garáže a sálavým teplom bolo poškodené ďalšie vozidlo, ktoré sa nachádzalo pred prístreškom. Následkom požiaru vznikla majiteľovi garáže priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000 Eur Free spss Hangul edition.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Likvidácia požiaru bola zameraná na utlmenie požiaru a rozoberanie konštrukcie strechy v prednej časti garáže 웹윤고딕 130 다운로드. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

V piatok dňa 1 movie Lion. decembra krátko po 22.30 hodine bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla v obci Siladice v okrese Hlohovec. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo vozidlo celé v plameňoch odstavené v poli pri poľnej ceste right base. Likvidácia požiaru prebiehala za súčasného ochladzovania okolia.

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca. Pri požiari neboli použité dýchacie prístroje Kakao Mobile. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi osobného motorového vozidla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500 Eur Download the 2019 calendar.

-red/Zdroj a foto: TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA