Úvod Aktuality Vďaka koledníkom budú mať prístup k vode

Vďaka koledníkom budú mať prístup k vode

REKLAMA

Tri desiatky Piešťancov sa pridali približne k 25-tisícom koledníkov, ktorí sa na Slovensku zapájajú vo vianočnom období do koledovania Dobrej noviny 쇼미더머니777 2화 다운로드. Na sviatok sv. Štefana navštívili zhruba rovnaký počet piešťanských domácností, aby ohlásili radostnú zvesť o narodení Ježiša Krista a vykoledovanými peniazmi podporili rozvojové projekty v afrických krajinách 명탐정 코난 16기 다운로드.

_MG_3771_w

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi

Dvadsiaty prvý ročník koledníckej akcie Dobrá novina bude prebiehať na Slovensku od 24 Centos svn. decembra 2015 do 6. januára 2016. Z výťažku koledníckej zbierky sú podporované rozvojové projekty v Keni, Južnom Sudáne, Etiópii či Ugande, zamerané predovšetkým na dostatočný prístup k pitnej vode 활기찬 배경음악 다운로드. Aj preto sa mottom tohtoročného koledovania stalo heslo: „Voda je život“ podporujúce myšlienku, že „čistá voda je otázkou prvotnej dôležitosti, pretože je nevyhnutná pre ľudský život“, čo zdôrazňuje pápež František v encyklike Laudato siʼ s3 데이터 다운로드.

Ku koledníkom v Piešťanoch sa pridal aj farár z farnosti sv. Štefana Marián Ondrejka, ktorý spolu s malými kráľmi a muzikantmi navštívil domácnosti svojich farníkov 오버쿡 다운로드. Otec Ondrejka podporil myšlienku návratu koledovania Dobrej noviny, ktorú organizuje eRko, ako svoju najväčšiu akciu, a tak sa po niekoľkoročnej odmlke vrátilo koledovanie do Piešťan 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Piešťanskí koledníci vyzbierali aktuálne 1050 eur.

Ak by ste chceli ešte dodatočne podporiť myšlienku a pomôcť tento rok s realizáciou Turkanského vodného projektu v diecéze Lodwar v Keni, vďaka ktorému sa udržiava a opravuje asi 400 studní, môžete tak urobiť finančným príspevkom na číslo účtu 294 045 7894 / 1100, alebo darcovskou SMS v hodnote 2 € v čase do 31 Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. januára 2016 vo všetkých mobilných sieťach s textom DMS DOBRANOVINA na číslo 877 (podiel prevádzaný na účet zbierky z každej DMS je 1,92€) 아이폰 펌웨어 다운로드.

_MG_3762_w_MG_3753_w_MG_3751_w-th-

REKLAMA