Úvod Aktuality Vďaka dnešnej výsadbe park na jar rozkvitne

Vďaka dnešnej výsadbe park na jar rozkvitne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V hlavnej aleji Mestského parku Služby mesta Piešťany v spolupráci s českou sprostredkovateľskou firmou Floravil a holandskou spoločnosťou Verver Export bola dnes 16 mobile naver videos. decembra dopoludnia realizovaná netradičná výsadba kvetov. Jeden jediný zamestnanec potreboval len niečo vyše hodiny, aby pomocou špeciálneho zariadenia nasadil tulipány, narcisy, či hyacinty. Prvé kvety by mali vykvitnúť v priebehu apríla a park by mali skrášľovať najbližších 5 až 7 rokov Don't love you mp3 downloads.

IMG_5189_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Výsadba cibuľovín do trávnika je v našich končinách niečo nové, ale napríklad v Nemecku a Holandsku je tento spôsob bežný web template. Výhodou je, že záhon nie je nutné odplevelovať alebo hnojiť, kvety rastú priamo z trávnika a po ich odkvitnutí je možné trávnik pokosiť. Cibuľoviny sa normálne sadia koncom septembra, ale holandská spoločnosť Verver Export má aj so sadením počas zimy dobré skúsenosti 피파99 다운로드. Na realizáciu výsadby stačilo jednému zamestnancovi so špeciálnym strojom len niečo vyše hodiny. Zariadenie pracuje na princípe pluhu, ktorý však vykopanú brázdu ihneď uzatvára bez zbytočného rozkopania trávnika monthly contract form.

IMG_5224_resize

„Takéto strojové sadenie je v našich končinách veľkou novinkou 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Holandská firma Verver tieto cibuľoviny sama pripravuje, vytvára rôzne zmesi a realizuje aj samotnú výsadbu. Pre náš Mestský park sme si nechali namiešať špeciálnu zmes, ktorá nesie aj názov nášho mesta a obsahuje tulipány, narcisy, hyacinty a niektoré kvety budú pre nás samých prekvapením short-haired mr. Rozkvitnutý záhon by mal byť v smotanových odtieňoch s žltými a červenými farbami,“ povedala o výsadbe riaditeľka Služieb mesta Piešťany Hana Dupkaničová 터치패드 다운로드.

IMG_5273_resize

-lt-

 

REKLAMA