Úvod Aktuality Včela „spôsobila“ dopravnú nehodu. Jedno auto zhorelo do tla

Včela „spôsobila“ dopravnú nehodu. Jedno auto zhorelo do tla

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kurióznu dopravnú nehodu vyšetrujú novomestskí dopravní policajti. Vodičke vletela do auta včela a mladá žena v dôsledku obáv, aby ju nepoštípala strhla riadenie a zrazila sa s oproti idúcim autom Newist Hello Download.

„V utorok 13 java poi 파일 다운로드. augusta podvečer jazdila po ceste od Starej Turej na Hrašné 35-ročná Zuzana na vozidle škoda Felícia. Počas jazdy, v pravotočivej zákrute jej vletela do auta včela Kim Kun-mo 3 book download. Vodička v dôsledku vzniknutej, nečakanej situácie zareagovala tak, že prešla s vozidlom do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim vozidlom Fiat Ducato, ktoré riadil 33-ročný Jakub z okr 4k video downloader 다운로드. Myjava.  Vodička Felície sa ľahko zranila. Vodič dodávky neutrpel žiadne zranenie. Škoda bola predbežne vyčíslená na asi 2.000 €. Škoda Felícia po tom, čo z nej vodička vystúpila zhorela do tla,“ popísala situáciu Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trenčíne km 플레이어 다운로드. Alkohol u vodičov nebol zistený. Dopravu počas dokumentovania dopravnej nehody riadili policajti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V súvislosti s vyššie uvedenou dopravnou nehodou upozorňujeme vodičov, že vzhľadom k ročnému obdobiu je potrebné počítať aj s tým, že je vyšší výskyt lietajúceho hmyzu 지오스톰 자막 다운로드. Pre veľa ľudí je kontakt s hmyzom, či sú to včely, muchy alebo pavúky nepríjemný a prirodzená reakcia je, že sa človek zľakne a mykne 인공 지능 장기 다운로드. Nepríjemným následkom býva napr. uštipnutie hmyzom. Zle je, keď sa to stane v čase, keď riadite vozidlo. Zvlášť nebezpečné je to pre motocyklistov a taktiež aj cyklistov I want to see and download. Motocyklistov a cyklistov upozorňujeme, aby si počas jazdy chránili oči a hlavu prilbou a okuliarmi. Vodičov, aby si radšej zapli klimatizáciu a neotvárali okná počas jazdy sql server developer 다운로드. Taktiež je vhodné, aby ste si ešte pred tým, ako sadnete za volant skontrolovali interiér vozidla, či sa v ňom nenachádza hmyz,“ sumarizuje rady ako predísť problémom E 가구 이미지 다운로드. Antalová.

V prípade, že vám do vozidla vletí hmyz práve vtedy, keď šoférujete nerobte s volantom prudké pohyby a čo najskôr zastavte vozidlo. Môže sa totiž stať ako v tomto prípade, že spôsobíte dopravnú nehodu. Našťastie sa táto dopravná nehoda neskončila tragicky.

 

-red-/TS KR PZ v Trenčíne Foto: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA