Úvod Aktuality V Trebaticiach sa vznietila prístavba domu, oheň zachvátil aj uskladnené drevo

V Trebaticiach sa vznietila prístavba domu, oheň zachvátil aj uskladnené drevo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – V nedeľu po siedmej hodine večer začala doposiaľ z neznámych príčin horieť prístavba rodinného domu v obci Trebatice 사브리나 다운로드. Ulicou sa v krátkom čase začal šíriť štipľavý dym, ktorého sa nadýchal aj sám majiteľ. Škody sa hrubo odhadujú v desaťtisícoch eur Vector image.

IMG_3998

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Po ohlásení požiaru boli na miesto udalosti vyslané dva kusy techniky so šiestimi príslušníkmi KakaoTalk 4.4.2. Po príchode na miesto udalosti bolo zhodnotené, že ide o rozsiahly požiar so zadymeným priestorom v nádvorí rodinného domu. Bolo potrebné nasadiť väčší počet príslušníkov vsphere 6.5. Povolaná bola ďalšia technika – cisterna z Piešťan, cisterna z Hlohovca, výšková technika z Trnavy a taktiež sme povolali aj Dobrovoľný hasičský zbor Vrbové,” prezradil veliteľ zásahu Daniel Valkovič. Začínajúci požiar sa pokúšal uhasiť domáci záhradnou hadicou 티비오늘 다운로드. Nadýchal sa pri tom splodín horenia, preto ho záchranári previezli do nemocnice na ošetrenie. 

IMG_3982

Požiar zasiahol garáž, dielňu a prístavbu, v ktorej sa nachádzalo uskladnené drevo, no do obytnej časti sa, našťastie, nerozšíril 인도 지도 다운로드. Orientáciu v priestore hasičom komplikovalo silné zadymenie, kvôli ktorému museli používať autonómne dýchacie prístroje. Popri hasení dbali aj na to, aby sa požiar nerozšíril na susedné domy Windows 10 Explorer. Výška škody ani príčina doposiaľ určená nebola.

„Na mieste udalosti zasahovalo 12 hasičov z Piešťan, Hlohovca a Trnavy s 5 kusmi hasičskej techniky a členovia DHZO Vrbové 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru boli nasadené štyri C prúdy a jeden vysokotlaký prúd za súčasného rozoberania strešnej konštrukcie 백일의 낭군님 7화 다운로드. Prácu hasičom sťažovalo silné zadymenie. Pri požiari bola  jedna osoba zranená (utrpela popáleniny II. stupňa tváre a horných končatín) 마이크로소프트 오피스365 다운로드. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000,- Eur,“ informovala o požiari Júlia Kedrová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

-vv-

REKLAMA