Úvod Aktuality „V Tescu je bomba…“ ohlásil muž, novomestská polícia evakuovala hypermarket

„V Tescu je bomba…“ ohlásil muž, novomestská polícia evakuovala hypermarket

REKLAMA

Novomestskí policajti vo veľmi krátkom čase vypátrali a zadržali páchateľa, ktorý oznámil bombu v hypermarkete. V utorok 21. novembra popoludní mužský hlas na tiesňovej linke polície oznámil: „nič len toľko, že v Tescu je bomba, ak nezatiká tak vybuchne to“ podcast batch. Následne zložil. Túto informáciu ešte zopakoval v ďalšom telefonáte. Po tomto oznámení na polícii bola okamžite evakuovali hypermarket. Evakuovaných bolo niekoľko desiatok ľudí. Za uvedený skutok zákon ukladá trest odňatia slobody na jeden až päť rokov Download By Annie Free.

Novomestskí kriminalisti začali okamžite pátrať po osobe, ktorá úmyselne spôsobila vážne znepokojenie aspoň časti obyvateľstva Jack Richards. Niekoľko hodín po poplašnom telefonáte kriminalisti v zmysle zákona zadržali podozrivú osobu 29-ročného Jána z okresu Nové mesto nad Váhom Pre-in Sanskrit. Ján sa policajtom priznal. Následne bol v procesnom postavení vypočutý. Konal pod vplyvom alkoholu a po vytriezvení si uvedomil dôsledky svojho konania 위너 센치해 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom obvinil 29-ročného Jána z prečinu šírenia poplašnej správy. Na obvineného vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie 아이클라우드 사진 다운로드. O tom, že bude stíhaný väzobne rozhodoval včera popoludní sudca Okresného súdu v Novom Meste nad Váhom. 

V priebehu šiestich mesiacov novomestskí kriminalisti objasnili ďalší prípad 환경 스페셜 다운로드. V apríli zadržali muža, ktorý volal na tiesňovú linku 112 oznámil „Haló, haló. Dobrý deň, chcel by som nahlásiť v Novom meste na Okresnom súde bombu, je to dosť veľká bomba“ Download aix 7.1. Následne zložil.

Aj po tomto oznámení na polícii bola okamžite evakuovaná budova, v ktorej okrem Okresného súdu sídlia aj ďalšie inštitúcie a to Okresný úrad, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a taktiež aj Okresné riaditeľstvo PZ 셜록 시즌4 3화 다운로드. Celkom bolo evakuovaných 302 ľudí. Novomestskí kriminalisti vypátrali v priebehu niekoľkých hodín po poplašnom telefonáte kriminalisti v zmysle zákona zadržali podozrivú osobu- 26-ročného Ľuboša z Bziniec pod Javorinou 아름다운강산 다운로드.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne/Foto: archív-

REKLAMA