Úvod Aktuality V Považanoch si dali zraz svätí

V Považanoch si dali zraz svätí

REKLAMA
Skola Rakovice

Pred pár dňami sme oslávili sviatok Všetkých svätých. V nedeľu pred ním sa svätí stretli v Považanoch. Miestna farnosť prispela k sláveniu sviatku tematickým karnevalom, ktorý sa konal v kultúrnom dome short-haired mr.

karneval-svatych-povazany_1_n[1]

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Kultúrny dom, hostiac túto milú akciu, sa naplnil deťmi v kostýmoch vybraných svätých 터치패드 다운로드. Pri pohľade na hodnoverné masky sa najviac skloňovali slová ako tvorivosť, fantázia a veľká šikovnosť ich rodičov. Deti sa zhostili úlohy svätých na výbornú, poznajúc meno svojho svätého i čo-to zo životopisu 원펀맨 오프닝 다운로드. Po krátkom predstavovaní sa detí nasledoval pripravený program, v ktorom si naši „svätí“ zahrali hry, zatancovali, zaspievali, dokonca aj zasúťažili o ceny v tombole 스쿨버스 해킹툴 다운로드. Pre všetkých zúčastnených bolo pripravené chutné pohostenie, ktoré zaiste našlo v hladných žalúdkoch detí aj dospelých svoje miesto,“ informoval Michal Mišura a Arcibiskupský úrad v Trnave World of Warships Asia.

Deti a rodičia z Považian a Potvoríc zažili pekné popoludnie, dúfajúc, že aj touto formou sa spoločne prispelo k sláveniu nadchádzajúceho sviatku origin 6.0 다운로드.

karneval-svatych-povazany_2_n[1]

Zdroj: ABÚ Trnava

REKLAMA