Úvod Aktuality V potoku bolo auto s rozsvietenými svetlami, zachraňovali okoloidúci

V potoku bolo auto s rozsvietenými svetlami, zachraňovali okoloidúci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Včera (1. októbra) večer skončilo na Orviskej ceste na okraji Piešťan auto v potoku Dubová. Napriek tomu, že auto bolo pod vodou ostali mu svietiť svetlá 트릭아트 던전 다운로드. Udalosť nahlásil okoloidúci a s ďalším človekom sa sami snažili zachrániť prípadnú posádku. Po tme chceli nahmatať a vytiahnuť ľudí, ktorí mohli byť v aute 한영번역기 다운로드. Nikoho však nenašli.
image1 To, že v aute nikto nie je potvrdili aj hasiči, ktorí sa dostali do auta cez vodičove dvere 낭만에 대하여 다운로드. Pohyb vo vode im komplikovalo bahno. Hasičom sa podarilo uviazať vozidlo o lano a pomocou lanového navijaku ho vytiahli na breh.

Na miesto udalosti bola povolaná aj potápačská skupina z Trenčína genius education textbooks. Ohlasovatelia uviedli, že na mieste nevideli žiadne osoby.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa vyjadrenia hovorkyne Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Márie Linkešovej polícia pátra po totožnosti vodiča, ktorý zanechal vozidlo po dopravnej nehode v potoku Dubová Yonsei University program. „Polícia našla vozidlo o 21.20 h. Vodič na aute Opel Vectra išiel pravdepodobne po Dopravnej ulici, v ľavotočivej zákrute nezvládol riadenie a autom vyšiel mimo cestu vpravo 빨간약 다운로드. Na mieste nehody nezotrval. Škoda na vozidle bola odhadnutá na 1000 eur. Polícia sa obracia aj na občanov o pomoc pri stotožnení vodiča. Ak ste vozidlo v danom čase zazreli a poznáte osobu, ktorá auto riadila, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajné číslo 158,“ vyzýva M 언터처블 영화 다운로드. Linkešová.

-th- Foto: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave

REKLAMA