Úvod Aktuality V piešťanskom parku si zmerajú sily hráči diskgolfu

V piešťanskom parku si zmerajú sily hráči diskgolfu

REKLAMA

V piešťanskom Mestskom parku sa sobotu 9. a v nedeľu 10. júna uskutoční prvý ročník medzinárodného diskgolfového turnaja Piešťany Open magic one 2.0. Ide o spojenie golfu a lietajúceho taniera, keď sa hráči snažia na čo najmenší počet hodov dostať svoj disk do koša. Na turnaj v Piešťanoch je prihlásených takmer 60 hráčov z Českej republiky, Rakúska, Poľska a samozrejme domáci Slováci Free png download. Podujatie Piešťany Open je zaradené v kategórii PDGA C a zároveň je súčasťou Slovenskej diskgolfovej ligy A.

Hráči sa stretnú v Piešťanoch už v piatok 8 Amazing Saturday download. júna, keď je od 15:00 h do 19:30 h naplánovaný oficiálny tréning. Súťažiaci v kategóriach Open, Master a Junior (muži i ženy) si budú môcť vyskúšať osemnásť jamiek postavených špeciálne pre príležitosť turnaja v unikátnom parku, ktorého základy položil už začiatkom 19 memoit 다운로드. storočia Jozef Erdödy. 

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Verejnosť má počas celého turnaja možnosť pozerať sa z hlavných „alejí“ na výkony hráčov shoal. Vstup na spojovacie štrkové cesty nebude počas jednotlivých kôl možný, z dôvodu zachovania bezpečnosti divákov.

V diskgolfe hráči namiesto odpaľovania loptičky hádžu lietajúcim tanierom a snažia sa každú jamku ukončiť s čo najmenším počtom hodov Gothic11. Každý ďalší hod hádže hráč z miesta, kde jeho disk skončil. Organizátori preto prosia návštevníkov, aby disky nedvíhali a nepresúvali, pretože by tým narušili priebeh súťaže 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드. „Ako budete svedkami, hráči dokážu hodiť disky na vzdialenosť vyše 100 m. Neprekvapuje teda, že zásah diskom je nepríjemný, priam až zdraviu neprospešný audiere.dll. Z dôvodu ochrany zdravia preto hráči nehádžu ak je niekto v oblasti predpokladaného letu disku. Žiadame preto divákov, aby ste nevstupovali do uzavretých oblastí parku, ohrozili by ste tým ako vlastnú bezpečnosť, tak aj plynulosť súťaže this topic. Keďže nie každý hod sa vydarí, odporúčame venovať zvýšenú pozornosť lietajúcim diskom, aj keď ste v otvorenej časti parku. V prípade, že sa chcete o diskgolfe dozvedieť viac, pokojne hráčov oslovte, radi vám odpovedia 아일랜드 영화 다운로드. Odporúčame tiež navštíviť prezentáciu diskgolfu na južnom konci parku pri budove Kursalonu,“ pozýva organizátor turnaja Štefan Dobrev.

V sobotu 9. júna prvé kolo štartuje od 9:00 h. Druhé kolo začína o 14:30 h. V nedeľu súboje odštartujú o 8:45. Finálové kolo na 9 jamiek začína o 13:30 h. Hrať ho bude lepšia polovica flightov z každej kategórie.

TS

REKLAMA