Úvod Aktuality V Piešťanoch sa majú opäť konať letecké dni

V Piešťanoch sa majú opäť konať letecké dni

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Letisko Piešťany sa majú vrátiť letecké dni. To čo naznačil župan Jozef Viskupič v médiach už v auguste, potvrdil na tlačovej konferencii minulý štvrtok Two Heart2. Nepôjde však o návrat akcie, ktorá sa koná na Sliači, ale o úplne nové podujatie. Uskutočniť sa má 4. a 5. mája 2019 pri príležitosti 100 청년경찰 다운로드. výročia úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Je veľmi dobrou správou pre Letisko Piešťany, že sa nám podarilo vrátiť letecké dni práve na toto miesto turbo vpn. Plánovaný termín má v sebe aj silnú symboliku, keďže 4. mája 2019 si pripomenieme sté výročie od úmrtia generála M. R. Štefánika,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič 쥐가 백마리 다운로드.

„Pre nás má tento návrat veľkú symboliku, keďže v roku 2007 sme začali práve my organizovať letecké dni na Letisku Piešťany. Budú to letecké dni s novým názvom a budú mať svoju pravidelnosť 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Letisko Piešťany je veľmi dobre situované a má z pohľadu organizátora leteckých dní dobrú infraštruktúru. Ponúka nám možnosti, ktoré si napríklad na letisku Sliač nemôžeme dovoliť,“ povedal na tlačovej konferencii riaditeľ Slovenskej leteckej agentúry Hubert Štoksa 취영롱 다운로드.

Podľa vyjadrení podujatie by malo byť s medzinárodnou účasťou a momentálne prebiehajú rokovania so zástupcami Francúzska, Talianska, Českej republiky a samozrejme Slovenska. 

-red-/TS

REKLAMA