Úvod Aktuality TAVOS zrekonštruoval výtlačné potrubie, pri jeho spustení môžu mať Piešťanci opäť zakalenú...

TAVOS zrekonštruoval výtlačné potrubie, pri jeho spustení môžu mať Piešťanci opäť zakalenú vodu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa informácií od prevádzkovej riaditeľky Trnavská vodárenská spoločnosť aktuálne ukončila práce na rekonštrukcii výtlačného vodovodného potrubia DN 500, ktorým je privádzaná voda z vodných zdrojov Veľké Orvište do vodojemu Moravany nad Váhom 한국 고전영화 다운로드. Pre poškodené potrubie vo februári 2018 bolo nutné presmerovanie prietoku vody zásobným potrubím priamo do spotrebiska. Dôsledkom boli problémy so zákalom vody v Piešťanoch WeChat pc version.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Nakoľko je už v súčasnosti potrubie DN 500 plne funkčné, v 37 Minecraft Pokemon Mode. a 38. kalendárnom týždni t.r. plánuje naša spoločnosť jeho uvedenie do štandardnej prevádzky. V prípade, že by po presmerovaní prúdenia vody do zrekonštruovaného potrubia, napriek vykonaným prevádzkovým opatreniam, došlo k uvoľneniu usadenín v potrubí, čo by odberatelia vizuálne zaznamenali ako zákal vody, prosíme občanov o zhovievavosť, a aby túto skutočnosť nahlásili na nepretržitý Dispečing Trnavskej vodárenskej spoločnosti, č.t Graph eq download. 033/ 59 66 182. V prípade vzniku vážnejšieho zakalenia pitnej vody sme pripravení pristaviť na požiadanie cisternu,“ informovala Barbora Blahová, technicko – prevádzková a investičná riaditeľka TAVOS 삼성 증권 hts 다운로드.

Kvalitu pitnej vody plánuje spoločnosť v nasledujúcom období kontrolovať nad rámec povinných sledovaní určených platnými právnymi predpismi centos 6.8 iso 다운로드. „Zároveň chceme všetkých našich odberateľov uistiť, že prijaté postupy a opatrenia vždy realizujeme v záujme zabezpečenia nepretržitej dodávky pitnej vody ibis paint. Za možné vzniknuté problémy sa vopred ospravedlňujeme,“ dodáva B. Blahová.

-red-/TS Foto: -th-

REKLAMA