Connect with us

Aktuality

V Piešťanoch nočná naháňačka ako z filmu, alebo počítačovej hry

V noci zo štvrtka 9. februára na piatok 10. došlo podľa videa zverejneného na sociálnej sieti k naháňačke, keď vodič bieleho menšieho vozidla unikal pred políciou po chodníku popred bytové domy na Staničnej ulici. Na záberoch, ktoré zverejnila administrátor skupiny HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov vidno, ako šialene jazdiaci vodič mal čo robiť pri udržaní vozidla v priamom smere, keď vyskočil na nerovnosti chodníka.

Published

on

Reklama

Ďalšie video zachytáva jazdu po ulici A. Hlinku. Pozrieť si ho môžete tu.

Podľa informácií HAKA sa vodičovi podarilo ujsť, polícia však vie o koho ide. Pozitívne je, že počas zbesilej jazdy nikomu neublížil.

Reklama

Správu budeme aktualizovať po vyjadrení polície.

Aktualizácia 11.2. 11:30 h

Reklama

„Piešťanskí policajti si v noci všimli v meste Piešťany vodiča, ktorý krátko pred polnocou riadil auto rýchlosťou, ktorá evidentne prekročila rýchlosť stanovenú v meste. Okrem toho nerešpektoval v križovatke dopravné značenie, ktoré prešiel bez toho, aby zastavil. Policajti ho cez svetelné a výstražné zariadenie vyzvali na zastavenie vozidla. Výzvu opakovane nerešpektoval a dal sa pred hliadkou na útek. Policajti krátko na to našli auto Hyundai i20 zaparkované bez vodiča. Konanie osoby riešia policajti ako priestupok v doprave a vykonávajú úkony na jeho stotožnenie,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

-th-

Populárne články