Connect with us

Aktuality

V Piešťanoch i Trnave ocenia dlhoročné manželstvá. Nominácie môžete podať aj vy

Published

on

Reklama

Centrum pomoci pre rodinu aj v roku 2022 hľadá NAJDLHŠIE TRVAJÚCE MANŽELSTVÁ z Trnavy i z Piešťan. Tento rok sa uskutoční oceňovanie po tretí krát v Trnave a druhý krát v Piešťanoch za spolupráce oboch miest.
„Ak viete o ľuďoch, ktorí tvoria šťastný manželský pár už desiatky rokov, dajte nám o nich vedieť. Do výnimočného oceňovania ich môže prihlásiť rodina,  priatelia, známi či susedia. V minulom roku sme dostali z oboch miest vyše 50 nominácii a ocenilo sa šesť manželských párov a dva manželské páry In memoriam,“ hovorí organizátor a ideamaker oceňovania Michal Lipovský, z Centra pomoci pre rodinu. 
Aj tento rok sa môžu nominovať dlhotrvajúce žijúce manželské páry. Môžu sa zapojiť aj tie páry, ktoré boli nominované v predošlých ročníkoch, ale ocenenie ešte nedostali. „Cenu In memoriam udelí Centrum pomoci pre rodinu tým párom, v ktorých jeden z dvojice naveky odišiel, alebo zomreli obaja z manželov,“ dodáva Michal Lipovský.
Najdlhšie trvajúce manželstvá z Trnavy a Piešťan prihlasujte do 6. februára 2022 cez dotazník. Dotazníky nájdete na web stránke https://www.cppr.sk/2022/hladame-manzelov-na-ocenovanie/.  Oceňovanie by sa malo realizovať  14. februára, čo je deň sv. Valentína. 
TS / red

Reklama

Populárne články