Connect with us

Aktuality

Policajti zadržali troch vodičov. Skončili v cele

Published

on

Reklama

Policajti z Jaslovských Bohuníc a tiež policajti z Piešťan riešili v noci vodičov nedodržiavajúcich pravidlá a zákon. Dvaja pod vplyvom alkoholu a jeden šofér bez vodičského oprávnenia skončili v cele.

Ilustr. foto. KR PZ v Trnave


Len v priebehu pár minút zastavili policajti z Jaslovských Bohuníc opitú vodičku a vodiča na trase z Horného do Dolného Dubového. Žena vo veku 53 rokov krátko po polnoci jazdila po tejto trase na aute Toyota Yaris pričom v dychu mala 1,67 promile alkoholu. Krátko po nej pristavili muži zákona aj 45 ročného muža, jej známeho, na Peugeote Partner. Alko testerom mu namerali hodnotu 1,65 promile.
„Krátko po polnoci obmedzovali osobu aj dopravní policajti v meste Piešťany. O 01.35 h sa nevyhol policajnej kontrole 20 ročný vodič, ktorý jazdil bez vodičského preukazu. Ten mu policajti zadržali ešte v auguste a v októbri minulého roku mu súd uložil zákaz vedenia vozidla na 4 roky,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.
Všetci traja skončili v cele policajného zaistenia. Prvých dvoch polícia obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a mladého muža z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. V cele zostanú do rozhodnutia súdu o in ďalšom treste.
-red- Zdroj: TS KR PZ v Trnave

Reklama

Populárne články