Úvod Aktuality V Piešťanoch bola cez víkend pozitivita 0,60 %, s testovaním pomáhala aj...

V Piešťanoch bola cez víkend pozitivita 0,60 %, s testovaním pomáhala aj majsterka sveta

REKLAMA

Počas soboty a nedele si nechalo v Piešťanoch spraviť bezplatné vyšetrenie na ochorenie covid-19 pomocou antigénových testov 8 986 ľudí 산하련 다운로드. Pozitivita bola 0,60 %, testovanie teda odhalilo 54 ľudí s koronavírusom.

V kúpeľnom meste fungovalo v sobotu a v nedeľu 18 odberných miest 입고증 다운로드. Takmer nikde nebolo treba čakať a ľudia, ktorí prišli na test, chválili ústretovosť a profesionalitu členov odberných tímov. Okrem zdravotníkov boli medzi nimi aj policajti, vojaci, zamestnanci samosprávy a dobrovoľníci pomáhajúci s administratívou movie Tuhon. Jednou z nich bola aj slovenská reprezentantka vo wakeskatingu Zuzana Vráblová.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Touto skúsenosťou by som chcela vyjadriť rešpekt, vďaku všetkým zdravotníkom v prvej línii a teší ma, že som mohla byť súčasťou tohto tímu,“ napísala na facebooku viacnásobná majsterka sveta, ktorá pomáhala s testovaním v priestoroch Malej scény Ivana Krasku Download Alice movie from Wonderland.

„Ľudia prichádzali priebežne, testovalo sa plynule, neboli nejaké veľké prestávky, ale ani dlhé rady,“ zhodnotil skríning primátor Peter Jančovič pre Trnavské rádio a dodal: „Musíme si počkať na čísla celého okresu, tie rozhodnú o tom, či bude ďalšie testovanie.“

V Piešťanoch je aj naďalej možné nechať si spraviť vyšetrenie pomocou antigénového testu počas pracovných dní v areáli hotela Granit (Vojenský kúpeľný ústav) od 8:00 do 16:00 h a v Napoleonských kúpeľoch od 10.00 do 18.00 h 가상 디스크 다운로드.

Text: Martin Palkovič Foto. FB/Zuzana Vráblová

REKLAMA