Úvod Aktuality V parku obnovili chodníky za 2 400 eur

V parku obnovili chodníky za 2 400 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na viac než 900 metroch štvorcových chodníkov v mestskom parku je od včera nový štrk. Služby mesta Piešťany (SMP) dali ich povrch upraviť na základe podnetu z web stránky Odkaz pre starostu 클래식 피아노 다운로드.

MP 02-20-14 106506

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa Moniky Kováčovej zo SMP predstavuje rozsah prác výmeru 911 m2 Download the 2018 Excel Household. Náklady sú 2 417 eur. S ohľadom na dobré počasie prebiehali práce od pondelka 17. februára. Vykonávala ich firma Stavokomplet s. r. o., ktorá je zmluvným partnerom SMP na základe verejného obstarávania Download the dictionary.

„Zo stránky Odkaz pre starostu sme evidovali požiadavku na opravu chodníka v Sade A. Kmeťa. Na základe obhliadky a opodstatnenej požiadavky boli práce zadané zmluvnej spoločnosti,“ inromovala Monika Kováčová Fine Pang Fang.

Služby mesta Piešťany podľa jej slov evidujú havarijný stav na viacerých mestských komunikáciách a chodníkoch, ktoré operatívne zabezpečujú v rámci údržby 화산전생 텍본 다운로드. Je to tak aj v Sade A. Kmeťa, kde chýba povrchová úprava aj ďalším chodníkom. „Ich údržba je závislá od finančných prostriedkov , ktoré nepokryjú všetky požiadavky občanov mesta Piešťany,“ uzavrela Monika Kováčová Download atmega128.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA