Úvod Aktuality V Novom Meste nad Váhom idú schvaľovať zákaz umiestnenia herní a kasín

V Novom Meste nad Váhom idú schvaľovať zákaz umiestnenia herní a kasín

V Novom Meste nad Váhom chystajú nariadenie o zákaze umiestnenia herní a kasín na území mesta. Petíciu s názvom Zastavte hazard podpísalo 6328 obyvateľov solidworks 다운로드. Samospráve ju petičný výbor odovzdal koncom septembra. Podľa obyvateľov v súvislosti s hraním hazardných hier dochádza na území mesta k narušovania verejného poriadku 링크 된 동영상 다운로드.

Prostredníctvom petície žiadali obyvatelia mestské zastupiteľstvo, aby prijalo všeobecne záväzné nariadenie, v ktorom bude ustanovené, že na celom území mesta nie je možné umiestniť herňu a kasíno daemon 다운로드. Zákaz sa má týkať všetkých budov uvedených v zákone. to vo všetkých budovách uvedených v zákone o hazardných hrách. Zároveň požiadali poslancov, aby vo VZN ustanovili zákaz umiestniť kasíno vo všetkých zákonom ustanovených budovách 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드. Poslanci petícii vyhoveli a zaviazali prednostu úradu predložiť VZN zákaze umiestnenie herní a kasín. Poslanci sa budú týmto nariadením zaoberať 10 에덴의 선택 다운로드. decembra. Ak ho schvália, účinnosť by malo nadobudnúť na prelome rokov.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Po schválení nariadenia nebude môcť byť herňa umiestnená v hoteloch, moteloch, penziónoch budovách pre obchod a služby, ako aj v budovách pre kultúru a na verejnú zábavu a bytových domoch on-screen phone. Kasína nebude možné umiestniť rovnako v hoteloch, moteloch, penziónoch, budovách pre obchod a služby ako i v budovách pre kultúru a na verejnú zábavu 슈가맨3 음원 다운로드.

Aký výpadok príjmov spôsobí zákaz umiestňovania herní a kasín, radnica Nového Mesta nad Váhom v materiáloch k VZN nezverejnila. Jej tohtoročné plánované príjmy z hazardných hier sú 100 000 € 카라 스텝 다운로드. Ide o odvod z výťažku stávkovej kancelárie a z hazardných hier prevádzkovaných prostredníctvom technických zariadení obsluhovaných priamo hráčmi a pri videohrách mp3 blank.

-th- Ilustr. foto: -mp-

REKLAMA