Úvod Aktuality V lete je darcov krvi málo, príďte pomôcť aj vy

V lete je darcov krvi málo, príďte pomôcť aj vy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Národná transfúzna služba v spolupráci s Mestský úradom Piešťany rozšírila možnosti, kedy môžeme darovať vzácnu tekutinu java 8 version.

[singlepic id=18668 w= h= float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Darovanie krvi je prejavom ľudskosti a malo by byť bežnou súčasťou nášho života 주짓수 다운로드. Veď nikto z nás nevie, kedy bude on alebo niekto z jeho blízkych krv potrebovať.

V Piešťanoch prebieha odber krvi v Nemocnici Alexandra Wintera kadž stredu od 7.00 do 9.00 h klot golden microphone. K tomuto termínu pribudol ďalší. Odbery pravidelne organizuje Národná transfúzna služba vždy jeden deň v mesiaci. Najbližší sa uskutoční 21 Iglus. júla od 8.00 do 10.00 h v priestoroch denného centra Rozmarín na Teplickej ulici.

Záujemcovia si musia so sebou priniesť osobné doklady, občiansky preukaz a preukaz poistenca, prípadne legitimáciu darcu Download Chrome Cleanup Tool. Krv môže darovať každý vo veku od 18 do 60 rokov s váhou vyššou ako 50 kg a v dobrej zdravotnej kondícii.

Darovať krv nebolí. Väčšina z prvodarcov prichádza pomôcť opakovane. Muži môžu prísť až štyrikrát do roka, ženy trikrát.

(mp)

REKLAMA