Connect with us

Aktuality

O priechodnosti cyklotrasy okolo Sĺňavy informujú tabule

Published

on

Reklama

Je práve teraz hať prejazdná, alebo nie? Odpoveď na túto otázku nedostanete až priamo pred jej bránami, ale vďaka iniciatíve OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany všetky potrebné informácie zistíte v prevádzkach Dino a v Saint Tropez Bare.

[singlepic id=56044 w= h= float=center]

Reklama

Teplé a slnečné počasie rekreantom praje. Pešo, na korčuliach alebo bicykli okolo Sĺňavy vyrážajú denne stovky ľudí. Doteraz im chýbali aktuálne informácie o situácii na hati, ktorej časť opravujú. Občas sa totiž môže stať, že kvôli prebiehajúcim prácam je hať zavretá aj v hodinách, kedy by inak bola otvorená.

Aj preto vyrobilo občianske združenie Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany dve tabule, ktoré rekreantom napovedia, či je hať práve otvorená alebo na nej prebiehajú stavebné práce. Nájdu ich pri Dinovi a Saint Tropez Bare, ktorých prevádzkári dostávajú aktuálne informácie od stálej služby hate. Tabule sponzorsky vytlačila firma Rink.

Reklama

Rekreanti na nich tiež nájdu štandardné otváracie hodiny, ktoré sú počas pracovných dní mierne zmenené. Hať je v júli prístupná verejnosti od 17.00 do 20.00 h. Cez víkendy a sviatky od 9.00 h do 20.00 h. V auguste sú otváracie hodiny v pracovné dni od 15:00 do 20:00 h, víkendy a sviatky platia časy 9:00 až 20:00 h.

(red)

Populárne články