Úvod Aktuality V Krakovanoch sa cez víkend stretnú čipkári z desiatich krajín, súčasťou podujatia...

V Krakovanoch sa cez víkend stretnú čipkári z desiatich krajín, súčasťou podujatia bude i unikátna výstava

REKLAMA
GM Dental Zubar

Počas víkendu 6. a  7. mája 2017 sa v Kultúrnom dome v  Krakovanoch stretnú čipkári z desiatich krajín, aby prezentovali vytváranie jemnej krásy, vymenili si skúsenosti a naučili sa nové techniky 콜 오브 듀티 4 다운로드. Inšpiráciou im bude aj výstava národnej umelkyne Eleny Holéczyovej. Unikátne paličkované diela, ktoré zapožičala Slovenská národná galéria neboli vystavované 20 rokov 지오디 다운로드.

Súčasťou festivalu bude súťažná výstava Vodný svet oz report. Práce do súťaže zhotovili čipkárky zo Slovenska a Čiech, prebiehať bude i hlasovanie divákov. Pripravené sú tiež semináre Pletená čipka z Brezovej pod Bradlom a Život a dielo Eleny Holéczyovej a rovnako kurzy paličkovanej čipky body has returned. Zaujímavé budú taktiež módne prehliadky, kde budete môcť zhliadnuť modely s využitím paličkovanej čipky.  Súčasťou programu sú tiež kultúrne vystúpenia, ale dopriať si budete môcť aj  gastronomické zážitky prostredníctvom tradičných jedál starých mám Eclipse sts.

V múzeu za Krakovskú bránu sa môžete pokochať výstavou Paličkovaná čipka v ľudovom odeve z rôznych regiónov Slovenska. Táto výstava potrvá od 6.5.2017 do 30.9.2017. 

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

TS/red

REKLAMA