Úvod Aktuality V Drahovciach sa čelne zrazili dve autá, vodičku odvážal vrtuľník

V Drahovciach sa čelne zrazili dve autá, vodičku odvážal vrtuľník

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na ceste pri obci Drahovce sa dnes – v sobotu 13. februára krátko po poludní čelne zrazili dve autá. Zrážka si vyžiadala päť zranených, z toho dvoch ťažko 요리인류 키친 다운로드. Vodičovi, ktorý zrážku spôsobil, namerali policajti v krvi alkohol a okrem toho mal aj zákaz šoférovať.  Ťažko zranenú vodičku druhého auta odviezol vrtuľník do trenčianskej nemocnice Go Program Zen. Na ceste bola niekoľko hodín obmedzená premávka.
DSC_0076_resizeAko uviedol portál čas.sk 29-ročný vodič z Piešťan za volantom chrysleru predbiehal a čelne sa zrazil s toyotou, v ktorej sa okrem vodičky (37) viezla staršia spolujazdkyňa a dve deti – 9-ročné a 4-mesačné spss 한글판 다운로드. Informácie potvrdila pre médiá trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, ktorá uviedla, že vodičovi namerali 1,07 promile alkoholu v krvi a navyše zistili, že mal zákaz viesť motorové vozidlo lease agreement.

Podľa informácií z Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby SR, pri nehode sa spolu zranilo päť ľudí, z toho obaja vodiči ťažko 유니티 32비트 다운로드. Ľahké zranenia utrpelo jedno z detí a ďalší dvaja dospelí. Ženu transportovali s viacerými ťažkými zraneniami vrtuľníkom do nemocnice v Trenčíne a ťažko zraneného muža previezli do Piešťan Naver Line Download.
DSC_0057_resizeNa mieste nehody zasahovali aj leteckí záchranári a hasiči Dual monitor download. Polícia časť cesty na nevyhnutne potrebný čas uzavrela.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

DSC_0071_resize

-red/Zdroj: cas.sk daum vod player 다운로드., foto: Viktor Vrábel

 

 

REKLAMA