Úvod Aktuality V Chtelnici udrel včera blesk do domu, našťastie zhorela len jedna strešná...

V Chtelnici udrel včera blesk do domu, našťastie zhorela len jedna strešná lata

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hasiči z Piešťan, Vrbového a Hlohovca riešili včera zásah blesku do rodinného domu i požiar dodávky na diaľnici.

„Na ohlasovňu požiarov bol dňa 14 Windows 7 sp1. júla 2021 o 8.30 hodine nahlásený požiar strechy rodinného domu po zásahu bleskom v obci Chtelnica. Objekt nebol chránený bleskozvodom. Na miesto udalosti boli vyslané dve hasičské techniky so štyrmi príslušníkmi a dobrovoľný hasičský zbor obce Vrbové ms 오피스 2010 한글판 다운로드. Po príchode hasičov z hasičskej stanice v Piešťanoch bolo zistené, že čiastočne zhorela strešná lata,“ informovala Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave wingset.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na lokalizáciu a likvidáciu ohňa bol použitý jeden vysokotlakový prúd. Po úplnom uhasení príslušníci rozobrali časť strešnej konštrukcie a pomocou termokamery prekontrolovali možný výskyt skrytých ohnísk 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Škoda na majetku bola zisťovateľom príčin požiaru odhadnutá na sumu 50 € a uchránené hodnoty na 20 000€. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu Office.

Včera krátko pred 8 hodinou rannou bol ohlásený tiež požiar dodávky na diaľnici D1 na 58 km v katastri mesta Hlohovci. Na miesto udalosti boli vyslaní hasiči z hasičskej stanice v Hlohovci s dvoma kusmi hasičskej techniky. „V čase príchodu hasičov plamene už zachvátili celé vozidlo. Požiar dodávky sa hasičom podarilo zlikvidovať dvomi vysokotlakovými prúdmi. Počas celého zásahu bola premávka v jednom jazdnom pruhu uzatvorená. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Škoda na majetku, ktorá vznikla majiteľovi, bola vyčíslená na sumu 15 000 €,“ dodala Lena Košťálová.

TS KR HaZZ v Trnave / red Foto KR HaZZ v Trnave

REKLAMA