Úvod Aktuality V bananskej zákrute auto zrazilo cyklistku

V bananskej zákrute auto zrazilo cyklistku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas víkendu sa za neslávne známou zákrutou v obci Banka stala dopravná nehoda, pri ktorej auto zrazilo cyklistku. Žena skončila v nemocnici so zraneniami, z ktorých sa bude liečiť približne šesť týždňov tout from the stars.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

 

 

 

„K dopravnej nehode došlo v sobotu 26 기생수 다운로드. 1. v čase o 17.25 h. 48 ročný vodič išiel po obci Banka smerom na obec Moravany nad Váhom. Pravdepodobne neprispôsobil dostatočne rýchlosť auta stavu vozovky a svojim schopnostiam, prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s 53 ročnou cyklistkou z Piešťan,“ informovala o nehode Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave 오페라 스트리밍 다운로드.

V čase nehody bola na vozovke kašovitá vrstva snehu. Podľa informácií poskytnutých políciou bola po nehode žena prevezená so zraneniami do nemocnice v Piešťanoch 윈도우7 폰트 다운로드. Pri dychovej skúške požitie alkoholu nebolo zistené.  „Podľa predbežných výsledkov utrpela cyklistka zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov Warlock Hack Download. Okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje,“ dodala M. Linkešová.

-th- Zdroj: KR PZ Trnava Ilustr. foto: -th-

REKLAMA